ESHOP  Počet produktov v kategórii: 1

Podkategórie

 • BGE® ZOSTAVY

  Vyber si svoj model s doporučenou výbavou a príslušenstvom za zvýhodnenú sumu.

 • BGE® MODELY

  Vyber si svoj model a naskladaj výbavu a príslušenstvo.

 • BGE® PRÍSLUŠENSTVO

  Základné a doplnkové príslušenstvo pre Big Green Egg plus spotrebný tovar pre lepšie výsledky pripravovaného jedla.

 • BGE® DOPLNKY

  Doplnkový sortiment pre Big Green Egg.

 • BGE® NAJPREDÁVANEJŠIE

  Napredávanejšie produkty Big Green Egg v Slovenskej republike.

 • BGE® NÁHRADNÉ DIELY

  Náhradné diely a príslušenstvo Big Green Egg.

 • BGE® SLUŽBY

  Objednajte si nášho šéfkuchára ku Vám domov a spoznajte Big Green Egg formou prípravy 3-chodového menu! Máte problém s Big Green Egg, dobre Vám nesedí kopula alebo potrebujete vymeniť filc? Volajte náš servis!

 • LOOFTLIGHTER

  Looftlighter jedinečný elektrický zapalovač nie len na zapaľovanie drevného uhlia! :-)

 • WWOO VONKAJŠIE KUCHYNE

  Dizajnové exteriérové kuchyne v antracitovej alebo v štandardnej sivošedej farbe z odlievaného betónu wwoo.  Dodáme vám aj dizajnový masívny terasový nábytok Quan Garden Art z masívneho granitu, ocele a exotického dreva iroko, ohniská, ohniskové grily a ohniskové kuchyne v čiernom, antikorovom alebo corténovom prevedení. Máte záujem o exkluzívnu vonkajšiu kuchyňu alebo luxusnejšie terasové vybavenie, kontaktujte nás poradíme, prípadne aj navrhneme a dodáme vám kompletné vybavenie vonkajšej kuchyne a exkluzívneho terasového sedenia na kľúč. Vzorovú kuchyňu máme vystavenú na predajni Big Green Egg Centra v Považskej Bystrici. Pre viac info volajte 0905 530 973 alebo píšte na e-mail: info@biggreenegg.sk

 • FLAVOUR FAIR 2019

  Priatelia prídte s nami osláviť chuť života na 5. ročník Big Green Egg's Flavour Fair 2019, ktorý sa bude konať dňa 1.6.2019 v Považskej Bystrici. Už sme začali s prípravou. Vstupenky pre tento ročník sú už v on-line predaji, s tým že môžete využiť aj zľavnený predpredaj.

  Big Green Egg’s Flavour Fair alebo chuťový festival Big Green Egg Slovensko 2019 je miesto a festival pre milovníkov skvelého jedla a gurmánov, ktorí spoločne oslávia výnimočnosť pripravených pokrmov a jeho špecifickú arómu dosiahnutú profesionálnymi kuchármi pripravujúcimi koštovky na originálnom drevnom uhlí v Big Green Egg. Najlepší kuchári, kvalitné ingrediencie, lahodné koštovky, vynikajúca chuť prírody, profesionálna vášeň a odborné vedomosti sú prednosti pre ktoré sa oplatí navštíviť už štvrtý ročník tohto chuťového festivalu. Okrem vynikajúceho jedla sa na tejto otvorenej škole varenie v Big Green Egg všetci opäť niečomu priučíme, pričom každý bude mať možnosť klásť otázky našich kuchárskym elitám.

  https://biggreenegg.sk/informacie/flavour-fair-slovensko-165

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

ESHOP

Informácie

Zľavnený tovar

Naše predajne

Naše predajne

Autorizovaných predajcov Big Green Egg nájdete: Banská Bystrica, Bratislava, Považská Bystrica, Skalica, Topoľníky, Voderady, Vrútky, Žarnovica

Blog navigation

Latest posts