Čistič roštov
  • Čistič roštov

Čistič roštov a kameňov s drôtenkou

20,70 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Čistič roštov je praktický nástroj na vyčistenie grilovacieho roštu alebo kameňa na pečenie. S čističom za okamih vyčistíte nerezový alebo liatinový rošt. Dokonca aj keď je ešte teplý, pretože s extra dlhou rúčkou si teplo udržíte od tela. Čistenie drôtenkou síce nebude krajšie, ale jednoznačne aspoň rýchlejšie. Pri väčšine oceľových kief začnú jednotlivé vlásky po čase vypadávať. To sa vám však s čističom roštov so špongiou z nehrdzavejúcej ocele nestane. A keď je špongia po dôkladnom drhnutí zrelá na výmenu… Vymeňte ju za ďalší kus a váš čistič roštov bude zase ako nový!.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

S čističom za okamih vyčistíte nerezový alebo liatinový rošt. Dokonca aj keď je ešte teplý, pretože s extra dlhou rúčkou si teplo udržíte od tela. Čistenie drôtenkou síce nebude krajšie, ale jednoznačne aspoň rýchlejšie.

Pri väčšine oceľových kief začnú jednotlivé vlásky po čase vypadávať. To sa vám však s čističom roštov so špongiou z nehrdzavejúcej ocele nestane. A keď je špongia po dôkladnom drhnutí zrelá na výmenu… Vymeňte ju za ďalší kus a váš čistič roštov bude zase ako nový!.

119469

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".