Držiak na kukuricu set 8 ks

17,70 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Big Green Egg držiak na kukuricu set 8 ks (4 páry). S týmito držiakmi na kukuricu môžete jesť grilované klásky kukurice, keď sú ešte príjemne teplé. Držiaky na kukuricu majú dvojité hroty z nehrdzavejúcej ocele a mäkké držadlo, aby ste mohli kukuricu pevne držať v ruke a prsty mali čisté. Už žiadny neporiadok, len zábava.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Z tohto vynálezu budete skutočne nadšení! S týmito držiakmi na kukuricu môžete jesť grilované klásky kukurice, keď sú ešte príjemne teplé. Držiaky na kukuricu majú dvojité hroty z nehrdzavejúcej ocele a mäkké držadlo, aby ste mohli kukuricu pevne držať v ruke a prsty mali čisté. Už žiadny neporiadok, len zábava.

Grilovaná kukurica je predsa najlepšia s trochou masla a morskej soli. Len sa niekedy ťažko je. To je však s Big Green Egg Corn Holders minulosťou. Keď už držiaky nepotrebujete, ručne ich umyjete a čisté odložíte. A ďalší praktický vynález: v držiakoch na kukuricu Corn Holders sú malé škáry, takže ich v kuchynskej linke môžete uchovávať vždy spojené po dvoch. Súprava držiakov na kukuricu Corn Holders obsahuje 8 držiakov na 4 klásky kukurice.

117335
5 ks.

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".