×

Držiak na kukuricu set 8 ks

Big Green Egg držiak na kukuricu set 8 ks (4 páry). S týmito držiakmi na kukuricu môžete jesť grilované klásky kukurice, keď sú ešte príjemne teplé. Držiaky na kukuricu majú dvojité hroty z nehrdzavejúcej ocele a mäkké držadlo, aby ste mohli kukuricu pevne držať v ruke a prsty mali čisté. Už žiadny neporiadok, len zábava.

Čítajte viacZobraziť menej
17,70 € (s DPH)
Dodanie do 30-45 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
117335
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Z tohto vynálezu budete skutočne nadšení! S týmito držiakmi na kukuricu môžete jesť grilované klásky kukurice, keď sú ešte príjemne teplé. Držiaky na kukuricu majú dvojité hroty z nehrdzavejúcej ocele a mäkké držadlo, aby ste mohli kukuricu pevne držať v ruke a prsty mali čisté. Už žiadny neporiadok, len zábava.

Grilovaná kukurica je predsa najlepšia s trochou masla a morskej soli. Len sa niekedy ťažko je. To je však s Big Green Egg Corn Holders minulosťou. Keď už držiaky nepotrebujete, ručne ich umyjete a čisté odložíte. A ďalší praktický vynález: v držiakoch na kukuricu Corn Holders sú malé škáry, takže ich v kuchynskej linke môžete uchovávať vždy spojené po dvoch. Súprava držiakov na kukuricu Corn Holders obsahuje 8 držiakov na 4 klásky kukurice.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
117335
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa