Jednoduché a rýchle

Recepty na jednoduchú a časovo nenáročnú prípravu. 

Závin z homára s omáčkou antiboise

8 2 týždne pred
Obľúbené
Existuje veľa receptov, ako pripraviť homára a zároveň aj rovnako veľa spôsobov, ako ho jesť. Ak si na vianočnú večeru naservírujete homára podľa nášho receptu na spôsob závinu s omáčkou antibois, určite sa vám s Big...

Ovocná zmes Tutti Frutti

28 2 mes. pred
Obľúbené
Po ochutnaní tohto receptu budete vo svojom Big Green Egg pripravovať iba tutti frutti. Zelené vajíčko dodá zmesi chuťový vnem navyše.

Karamelizovaná červená cibuľa

129 2 mes. pred
Obľúbené
Čo si v kuchyni počať s kilom cibule? Červená nakladaná cibuľa vyzerá nádherne na huspenine, tlačenke aj na guláši. S karamelizovanou si ozvláštnite hocijakú kašu, nátierku alebo prívarok. Obe sa dokonale hodia do...

Tradičný japonský Oyakodon s kuracím mäsom, vajcom a ryžou

55 3 mes. pred
Obľúbené
Oyakodon, klasika japonska kuchyne, ktorá sa dá jednoducho pripraviť v zelenom vajíčku Big Green Egg. Lahodné jedlo s kuracím mäsom, vajcom a ryžou.  

Japonský kotlíkový hotpot so sójovým mliekom, zeleninou a morskými plodmi

46 3 mes. pred
Obľúbené
Hľadáte v ponuke receptov Big Green Egg netradičné jedlo? Dnešný japonský štýl varenia v “hotpote” zahŕňa sójové mlieko, japonské koreniny, zeleninu a morské plody.

Grilovaný baklažán s lososom, žltochvostým Yellowtail a misom

29 3 mes. pred
Obľúbené
V tomto japonskom recepte kombinujeme chuť baklažánu s filetom z lososa a rybou Yellowtail,  obzvláštnené korenín z japonskej kuchyne: misom.   

Špízy z kráľovských kreviet s pikantným dipom na spôsob Surf ’n’ turf

32 3 mes. pred
Obľúbené
Ste blázni do veľkých šťavnatých kráľovských kreviet ? Ak si plánujete pripraviť lahodné špízy z kreviet, dokúpte si aj slaninku. Kráľovské krevety, slaninka a zelené vajíčko Big Green Egg sa stanú  vašimi najlepšími...

PÁLIVÉ KURACIE KRÍDELKÁ

139 4 mes. pred
Obľúbené
Kuracie krídelká sú veľmi obľúbeným predjedlom na každej grilovačke. Ak ich máte radi chrumkavé a pikantné, určite vyskúšajte náš recept na kuracie krídelká z Big Green Egg.

Kura na pšeničnom pive s restovanou zeleninou

59 1 rok pred
Obľúbené
Nenájdete jednoduchší recept na kura na pivovej plechovke, než je ten náš. Keď bude zelenina aj kurča pekne spolu na panvici vo vajíčku Big Green Egg, stačí už len počkať, kým bude kura hotové.

Tortilla (základný recept)

57 2 roky pred
Obľúbené
Tortila je základom mnohých mexických pokrmov. Môžete ich pripraviť vo všetkých možných variantách ako quesadillas, enchiladas, burritos, fajitas a tacos, to všetko v Big Green Egg.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa