Ako si navrhnúť dokonalú vonkajšiu kuchyňu?

Ako si navrhnúť dokonalú vonkajšiu kuchyňu?

Hľadáte riešenie pre exteriérovú deliacu stenu, vonkajšiu kuchyňu, terasu alebo pod prístrešok, či plot? Alebo si chcete vytvoriť kúpele alebo BBQ miesto na vašej slnečnej verande? WWOO je takmer úplne bez údržbové riešenie, ktoré vám vytvorí nové priestorové možnosti a príležitostí vo vašej záhrade!

Spoločnosť Big Green Egg Slovensko, s.r.o. sa stala distribútorom moderných vonkajších kuchýň holandského dizajnéra Piet-Jan van den Kommera, ktorý navrhol jednoduchý systém pod chránenou značkou WWOO, predstavujúci betónové segmenty, ktorých variabilitou je možné si vyskladať ideálne, pekné a funkčné riešenie dokonalej vonkajšej kuchyne, resp. letnej kuchyne, v ktorej sa trávi veľmi veľa času. 

Segmenty sú široké 1,50 m a vysoké 1,30 m, 1,65 m alebo 2,00 m. Dodávajú sa v svetlo sivej farbe alebo v tmavej antracitovej farbe za príplatok plus 15% k štandardnej cene.

Ako si teda navrhnúť dokonalú kuchyňu?

Jednoducho, môžete si vybrať riešenie navrhnuté priamo dizajnérom, využiť pomoc a služby WWOO Slovensko od návrhu vzhľadu vašej ideálnej vonkajšej kuchyne až k jej úplnej inštalácii alebo sa pohrať s vlastným výberom a navrhnúť si vlastné riešenie. Inšpirujte sa fotkami v galérii na web stránke: http://wwoo.sk.

Ak ste sa inšpirovali, hor sa vlastného návrhu letnej kuchyne. V prvom rade, je nutné sa rozhodnúť aká má byť kuchyňa dlhá, teda z koľkých segmentov sa bude kuchyňa skladať (2, 3, 4 alebo viac, každý o dl. 1,50 m), aké vysoké segmenty majú byť (130 cm, 165 cm alebo 200 cm) a akej farby kuchyňu chcete mať: svetlo sivú alebo tmavo antracitovú.

Aby ste mali navrhovanie ešte jednoduchšie tím WWOO si pre vás pripravil pomôcku vo forme aplikácie.

Stačí si ju stiahnuť tu: WWOO app

Následne už len stačí stiahnuť si aplikáciu do mobilu, otvoriť, vybrať želanú segmentovú zostavu, povoliť použitie fotiek a kamery a šup sa na terasu, dvor alebo do záhrady a už len kameru zacieliť na požadované miesto a urobiť foto vrátane vybranej kuchyne.

Ak ste s priestorovým výberom a množstvom segmentov a ich výškou spokojný, tak už len ostáva využiť rôzne možnosti na dokončenie WWOO vonkajšej kuchyne a rozhodnúť sa, či bude stačiť integrovať zelené vajíčko Big Green Egg model Medium alebo je nás viac a lepšie sa nám hodí Large, máme pripravenú vodu, takže sa nám hodí aj nerezové umývadlo s masívnou záhradnou točkou, na uloženie záhradného náradia a rôznych pomôcok sa nám hodí jedna alebo tri dizajnové drevené debničky, či iné doplnky, ktoré potešia nie len každú gazdinú ale aj gazdu.

Vytvorte si svoju jedinečnú vonkajšiu kuchyňu podľa vašich potrieb, možností záhrady a rozpočtu.

Cenník WWOO SK 2018

V prípade záujmu o rozpočet, či len radu nás kontaktujte na adrese:

Big Green Egg Slovensko, s.r.o.

Zámostie 180

017 01 Považská Bystrica

mobil: 0905 530 973

e-mail: info@biggreenegg.sk

wwoo.sk

WWOO vonkajšia kuchyňa 2x segment 1,30m (drez, BGE Large) - vystavená v Big Green Egg Centre v PB

WWOO vonkajšia betónová kuchyňa so zabudovaným grilom na drevné uhlie Big Green Egg

Inšpirujte sa aj týmto veľmi pekným a nadčasovým riešením WWOO vonkajšej kuchyne s grilom na drevné uhlie Big Green Egg.

WWOO vonkajšia kuchyňa s terasou a Big Green Egg

Zanechajte odpoveď

Všetky údaje sú povinné

Meno:
E-mail: (nebude publikované)
Komentár:
Vpíšte kód:

Kategórie

Najpredávanejšie

Informácie

Výrobcovia / značky

Zľavnený tovar

Naše predajne

Naše predajne

Autorizovaných predajcov Big Green Egg nájdete: Banská Bystrica, Bratislava, Považská Bystrica, Skalica, Topoľníky, Voderady, Vrútky, Žarnovica

Dodávatelia

Žiadny dodávateľ

Blog navigation

Latest posts