Cookbook (kniha receptov, tvrdá väzba)

79,80 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Kuchárska kniha receptov pre Big Green Egg v anglickom jazyku. V tejto lahodnej knihe s predslovom holandského šéfkuchára Jonnieho Boera nájdete všetky techniky prípravy jedla, ktoré môžete na EGG využiť. Pečenie, dusenie, grilovanie, údenie aj pomalé varenie. Základná príprava aj náročnejšie recepty vás inšpirujú k tomu, aby ste zo svojho kulinárskeho ja vyťažili čo najviac.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Táto kuchárka v anglickom jazyku je biblia každého nadšenca pre Big Green Egg. V tejto lahodnej knihe s predslovom holandského šéfkuchára Jonnieho Boera nájdete všetky techniky prípravy jedla, ktoré môžete na EGG využiť. Pečenie, dusenie, grilovanie, údenie aj pomalé varenie. Základná príprava aj náročnejšie recepty vás inšpirujú k tomu, aby ste zo svojho kulinárskeho ja vyťažili čo najviac.

Slinky sa vám začnú zbiehať už pri listovaní touto jedinou pravou kuchárkou Big Green Egg. Recepty z tejto knihy pozdvihnú vaše kuchárske umenie o úroveň vyššie. A okrem toho obsahuje kniha príbehy 14 medzinárodných šéfkuchárov, ktorí vám porozprávajú, ako objavili EGG a ako ho používajú. Nevyhnutnosť pre všetkých, ktorí milujú čisté, poctivé a lahodné jedlo.

116680
8 ks.

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".