×

Cookbook (kniha receptov, tvrdá väzba)

Kuchárska kniha receptov pre Big Green Egg v anglickom jazyku. V tejto lahodnej knihe s predslovom holandského šéfkuchára Jonnieho Boera nájdete všetky techniky prípravy jedla, ktoré môžete na EGG využiť. Pečenie, dusenie, grilovanie, údenie aj pomalé varenie. Základná príprava aj náročnejšie recepty vás inšpirujú k tomu, aby ste zo svojho kulinárskeho ja vyťažili čo najviac.

Čítajte viacZobraziť menej
79,80 € (s DPH)
Dodanie do 30-45 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
116680
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Táto kuchárka v anglickom jazyku je biblia každého nadšenca pre Big Green Egg. V tejto lahodnej knihe s predslovom holandského šéfkuchára Jonnieho Boera nájdete všetky techniky prípravy jedla, ktoré môžete na EGG využiť. Pečenie, dusenie, grilovanie, údenie aj pomalé varenie. Základná príprava aj náročnejšie recepty vás inšpirujú k tomu, aby ste zo svojho kulinárskeho ja vyťažili čo najviac.

Slinky sa vám začnú zbiehať už pri listovaní touto jedinou pravou kuchárkou Big Green Egg. Recepty z tejto knihy pozdvihnú vaše kuchárske umenie o úroveň vyššie. A okrem toho obsahuje kniha príbehy 14 medzinárodných šéfkuchárov, ktorí vám porozprávajú, ako objavili EGG a ako ho používajú. Nevyhnutnosť pre všetkých, ktorí milujú čisté, poctivé a lahodné jedlo.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
116680
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa