HC

Big Green Egg HICKORY drevná štiepka 3L

Nový produkt

Na sklade, doručenie do 3 prac. dní

12,60 €s DPH

V ponuke máme rôzne druhy drevnej štiepky na údenie. Niektoré sa hodia na údenie určitých potravín lepšie ako druhé. Z tohto dôvodu tu je niekoľko rád:

• Apple (jablko) drevná štiepka: dodá pokrmu prirodzenú sladkú chuť, ktorá v dostatočnej miere nájde použitie pri rybách, kôrovcoch, bravčovom mäse a hydine.

• Cherry (čerešňa) drevná štiepka:  dodá pokrmom jemnú a mierne ovocnú príchuť. Používa sa najmä pri príprave pernatej zveriny a tiež pri takmer všetkých druhov mäsa a rýb.

• Mesquite drevná štiepka: táto štiepka je najviac populárna v južnej časti USA a dodáva jedlu nezameniteľnú štipľavú chuť po údení. Je vhodná najmä pre údenie väčších kusov hovädzieho mäsa, resp. mäsa zo srstnatej zveriny, taktiež je obzvlášť vhodná na použitie na jahňacie mäsko.

• OAK (dub) drevná štiepka: ryby, ale aj v kombinácii s bravčovým mäsom (šunka a údeniny).

• ALDER (jelša) drevná štiepka dodá pokrmom jemnú chuť po údení. Môže byť použitá s akýmkoľvek mäsom ale hlavne s akýmkoľvek druhom rýb, ale taktiež je populárna práve pri pečení pizze.

• Pecan a Hickory drevná štiepka má výraznú dymovú príchuť a je veľmi vhodná pre červené mäso, najmä hovädzie steaky. Tiež sa vynikajúco hodí pre hamburgery a klobásy.

Každú drevnú štiepku pred použitím namočte do vody alebo ak máte pocit dobrodružstva namočte do piva, vína alebo ovocných štiav. Namočiť drevnú štiepku nemusíte pokiaľ idete údiť rybky v čase do 30 minút.

Hodnotenie zákazníkov

Hodnotenie 
19.06.2019
odporucam

dodaju jedlu pri grilovani smrnc, je to taky odtienok, ktory gurmani ocenia

Hodnotenie 
20.11.2018
nezameniteľná príchuť

je to príchuť, ktorú najradšej používame doma vo vajíčku

Hodnotenie 
18.09.2018
jedinecna

nasa najoblubejsia prichut, ak ju spravne tak nazyvam. dodava masu taku hlboku a hutnu vonu. hodi sa k cervenemu masu ahovadzim steakom

Napíšte Váš názor!

Napísať názor

HICKORY drevná štiepka 3L

HICKORY drevná štiepka 3L

Hickory prémiová drevná štievka. Objem 3 L. Na červené mäso (hamburgery, steaky).

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: