CHERRY

Big Green Egg CHERRY drevná štiepka 3L

Nový produkt

Na sklade, doručenie do 3 prac. dní

12,60 €s DPH

V ponuke máme rôzne druhy drevnej štiepky na údenie. Niektoré sa hodia na údenie určitých potravín lepšie ako druhé. Z tohto dôvodu tu je niekoľko rád:

• Apple (jablko) drevná štiepka: dodá pokrmu prirodzenú sladkú chuť, ktorá v dostatočnej miere nájde použitie pri rybách, kôrovcoch, bravčovom mäse a hydine.

• Cherry (čerešňa) drevná štiepka:  dodá pokrmom jemnú a mierne ovocnú príchuť. Používa sa najmä pri príprave pernatej zveriny a tiež pri takmer všetkých druhov mäsa a rýb.

• Mesquite drevná štiepka: táto štiepka je najviac populárna v južnej časti USA a dodáva jedlu nezameniteľnú štipľavú chuť po údení. Je vhodná najmä pre údenie väčších kusov hovädzieho mäsa, resp. mäsa zo srstnatej zveriny, taktiež je obzvlášť vhodná na použitie na jahňacie mäsko.

• OAK (dub) drevná štiepka: ryby, ale aj v kombinácii s bravčovým mäsom (šunka a údeniny).

• ALDER (jelša) drevná štiepka dodá pokrmom jemnú chuť po údení. Môže byť použitá s akýmkoľvek mäsom ale hlavne s akýmkoľvek druhom rýb, ale taktiež je populárna práve pri pečení pizze.

• Pecan a Hickory drevná štiepka má výraznú dymovú príchuť a je veľmi vhodná pre červené mäso, najmä hovädzie steaky. Tiež sa vynikajúco hodí pre hamburgery a klobásy.

Každú drevnú štiepku pred použitím namočte do vody alebo ak máte pocit dobrodružstva namočte do piva, vína alebo ovocných štiav. Namočiť drevnú štiepku nemusíte pokiaľ idete údiť rybky v čase do 30 minút.

Hodnotenie zákazníkov

Hodnotenie 
26.07.2018
Nadherna vona

tuto stiepku mozme len odporucat, je to nasa najoblubenejsia vona zo vsetkych a hodi sa podla mna ku vsetkemu

Napíšte Váš názor!

Napísať názor

CHERRY drevná štiepka 3L

CHERRY drevná štiepka 3L

Prémiová drevná štievka z čerešňového dreva. Objem 3 L.  Pre jemnú, mierne ovocnú chuť! (pernatá zverina, mäso, ryby)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii: