Priatelia prídte s nami osláviť chuť života na 4. ročník Big Green Egg's Flavour Fair 2018, ktorý sa bude konať dňa 2.6.2018 v Považskej Bystrici. Už sme začali s prípravou. Vstupenky pre tento ročník sú už v on-line predaji, s tým že môžete využiť aj zľavnený predpredaj. POZOR ZMENA, vstupenky sa budú predávať len on-line formou, s tým že predaj končí 31.5.2018 a to z dôvodu, aby sme sa vedeli presné počty účastníkov a teda, aby sme sa ešte dôkladnejšie pripravili a hlavne nachystali dostatok koštoviek.

Big Green Egg’s Flavour Fair alebo chuťový festival Big Green Egg Slovensko 2018 je miesto a festival pre milovníkov skvelého jedla a gurmánov, ktorí spoločne oslávia výnimočnosť pripravených pokrmov a jeho špecifickú arómu dosiahnutú profesionálnymi kuchármi pripravujúcimi koštovky na originálnom drevnom uhlí v Big Green Egg. Najlepší kuchári, kvalitné ingrediencie, lahodné koštovky, vynikajúca chuť prírody, profesionálna vášeň a odborné vedomosti sú prednosti pre ktoré sa oplatí navštíviť už tretí ročník tohto chuťového festivalu. Okrem vynikajúceho jedla sa na tejto otvorenej škole varenie v Big Green Egg všetci opäť niečomu priučíme, pričom každý bude mať možnosť klásť otázky našich kuchárskym elitám. Pozor vstupenky budú zlosované o 1 x Big Green Egg MiniMax.Záštitu nad festivalom prevzal ako už každoročne ambasádor Big Green Egg Slovensko: Jaroslav Žídek (šéfkuchár bratislavského hotela Grand Hotel River Park)

Viac informácii, aktuality a program nájdete v udalostiach na našom facebook-u.

Cena vstupného dospelý:

  • on-line predpredaj od 1.1. do 28.2.2018: 45,- €
  • on-line predpredaj od 1.3. do 30.4.2017: 50,- €
  • on-line predaj od 1.5. do 31.5.2017: 55,- €
  • predaj na mieste - zrušený (z dôvodu prípravy počtu jedla na základe predaných lístkov)

Platbu prosíme realizovať bankovým prevodom.

LINK NA VSTUPENKU 2018 DOSPELÝ

LINKA NA VSTUPENKU 2018 DIEŤA DO 15 rokov

Spomienka na predchádzajúci 3. ročník. Priatelia podujatie dopadlo na jedničku :-). Ďakujeme.

Dňa 3.6.2017 sa uskutočnil 3. ročník festivalu chutí Big Green Egg's Flavour Fair Slovensko 2017 pod záštitou Jaroslava Žídeka, okrem ktorého svoje kulinárske umenie predviedli: Martin Zahumensky, Peter Ďurčo s M. Yusufom, Ivan Runner Rusina a tím FOU ZOO, Towers - Steak & Salad Restaurant, Music Lounge, Fabrika the beer pub, Oáza Považská Bystrica, Steak house Maxim / Penzión Golf Maxim, Pepper INN, BurgerCorner, LUNA organicprodukty a Bazalovcov. Degustačné koštovky boli vynikajúce a už teraz sa opäť tešíme na ďalší ročník tohto gurmánskeho podujatia. Zároveň všetkým zúčastneným, hosťom Sweet Secret of raw - SK, Ovocinár Skalica sro, BERHET, Salaš Udiča - syrové torty, Mercedes-Benz Trenčín, Autoštýl, ako aj zamestnancom Big Green Egg Slovensko, PALIVÁ Považská Bystrica a dodávateľovi stanov SUPERSTANY.eu, ako aj za krásnu zeleň Záhradníctvo - Kozový Ivan, Púchov - Dolné Kočkovce patrí úprimné ďakujem.

Dušan Divko, konateľ

LINK NA FOTOGAĹERIU Z PODUJATIA

Video z Big Green Egg's Flavour Fair Slovensko 2017

Big Green Egg’s Flavour Fair alebo chuťový festival Big Green Egg Slovensko 2017 je miesto a festival pre milovníkov skvelého jedla a gurmánov, ktorí spoločne oslávia výnimočnosť pripravených pokrmov a jeho špecifickú arómu dosiahnutú profesionálnymi kuchármi pripravujúcimi chuťovky na originálnom drevnom uhlí v keramických griloch - peciach, zelených vajíčkach, Big Green Egg. Najlepší kuchári, kvalitné ingrediencie, lahodné koštovky, vynikajúca chuť prírody, profesionálna vášeň a odborné vedomosti sú prednosti, pre ktoré sa oplatí navštíviť už III. ročník tohto chuťového festivalu. Cieľom podujatia je inšpirovať chuťové bunky vlastníkov, priaznivcov zelených vajíčok, ich rodinných príslušníkov, priateľov "EGGheads" a gurmánov koštovkami, prezentáciou rôznych spôsobov varenia a zdielaním receptov a techník varenia. Ukázať, že chuť, výnimočnosť, ako aj jemnosť pripravovaného jedla sa vďaka „vajíčku“ niekoľkonásobne zvyšuje, že zelené vajíčko umožňuje variť zdravo, pričom zlepšuje a predlžuje kvalitu života. Jednoducho, dokázať že Big Green Egg je synonymom pre užívanie si tých najlepších pôžitkov, ktoré príroda sama ponúka, pretože život so zeleným vajíčkom chutí skvele.

Zúčastni sa tejto veľkolepej záhradnej párty, rozdaj svoje rady a zároveň sa priuč v tejto otvorenej škole varenia a súťaž zakúpením vstupného o zelené vajíčko Big Green Egg model MiniMax™. Okrem Jaroslava Žídeka sa môžete tešiť na kulinársku show Martina Záhumenského, Ivana Rusinu, Petra Ďurča a majstrovstvo tímov reštaurácii: FOU ZOO, TOWERS, FABRIKAPUB, PEPPER INN, STEAK HOUSE MAXIM, OÁZA, BURGER CORNER, Bazalovcov, dievčat z LUNA organic produkty a ďalších.

Potešte svoje zmysly, nechajte sa prekvapiť a užite si všetko dobré, čo príroda sama ponúka! Pozrite si video z minulých ročníkov a nalaďte sa už na v poradí tretí ročník chuťového festivalu.Big Green Egg’s Flavour Fair Slovensko 2017 sa uskutoční dňa 3.6.2017 v areáli sídla spoločnosti Big Green Egg Slovensko na adrese Zámostie 180, 017 01 Považská Bystrica.

Program: Sobota, 03.06.2017

11:00 – 13:00 hod. (neoficiálny program) príchod šéfkuchárov, príprava, zapaľovanie a zahájenie varenia pokrmov na ochutnávku “koštoviek” v tejto neoficiálnej časti začnú prítomní šéfkuchári chystať a následne variť koštovky, počas čoho sa naučíme ako zapalovať zelené vajíčko, ako udržiavať teplotu, a vysvetlíme si rozdiel medzi priamym a nepriamym varením

13:00 hod. oficiálne zahájenie koštovania

13:00 – 17:00 hod. ochutnávka pripravených pokrmov “koštoviek” otvorená škola varenia pokračuje, budeme sa učiť pripravovať burgre, steaky, hydinu, ako správne pripraviť a údiť filet z lososa, či piecť ťahanú štrúdľu alebo ako správne upiecť kváskový chlieb, či iné dobroty zo "špaldy".

výber z receptov (jedál), ktoré sa budú pripravovať počas FLAVOUR FAIR

17:00 – 18:00 hod. ukončenie podujatia, vylosovanie výhercu Big Green Egg model MiniMax™

Sprievodný program:

Prezentácia, koštovka a predaj ovocných a bylinných vín.
Ovocinár Skalica s. r. o., http://www.uovocinara.sk/

Prezentácia, koštovka a predaj sladkých “raw” dobrôt.
RawCakes s.r.o., http://www.sweetsecretofraw.sk/

Prezentácia, koštovka kávičiek a predaj Švajčiarskych kávovarov JURA,Swiss Coffee, s.r.o. , http://www.jurastore.sk/

Prezentácia remeselného pivovaru z Bardejova
BERHET, s.r.o., http://www.berhet.sk/

Prezentácia zdravej výživy - tipy a rady ako sa zdravo stravovať
LUNA organic produkty Považská Bystrica

Prezentácia nových luxusných vozidiel Mercedes Benz.
Motor-Car Trenčín, s.r.o., http://www.mercedestn.sk/

Prezentácia 4x4 pracanta a štvorkolesové prekvapenie.
AUTOŠTÝL a.s. , http://www.autostyl.sk/

Prezentácia štvorkoliek a skútrov QUADSHOP.
KFM Farkašovský , www.quadshop.sk


Prezentácia WWOO (http://wwoo.sk) a EGGnesto (eggnesto.sk) – vonkajšia kuchyňa z betónu a dreveného masívu s integrovaným Big Green Egg model Large, pracovnou plochou a drezom

Hudba:

Unplugged DUO 2 gitary, 2 spevy a známe gitarové songy pre každého Alek Malo (Dolly Booster) a Oliver Šipkovský (RockFor), Profesionálny DJ a moderátor Roman Vicena, DJ Tomáš Murko, Brušné tanečnice a Hudobná skupina BELLIS

Čo si so sebou zobrať:


Dobrú náladu, fotoaparát, poznámkový blok na recepty.
Pohodlné oblečenie a obuv na záhradnú party. Zajtra by malo byť krásne slnečno, takže doporučujeme si zobrať vzdušné oblečenie, slnečné okuliare, krém na opaľovanie a šiltovku. V prípade chladu a dažďa doporučujeme zobrať so sebou teplejšie oblečenie, gumáky a nepremokavú bundu s kapucňou, prípadne pršiplášť alebo dáždnik. :-)

Veľkú tašku na výhodný nákup sortimentu Big Green Egg so zľavou 5 %. (platí len pre nákup a urobené objednávky na zostavy počas podujatia, špeciálna 15 % zľava na použité „demo“ zostavy, v ktorých sa bude variť počas podujatia (MX a L), nutné dopredu rezervovať na info@biggreenegg.sk)

Deti, pre ktoré máme pripravený nafukovací hrad na skákanie, súťaž v maľovaní o najlepší obrázok na tému „veľké zelené vajíčko“ a v prípade záujmu aj detskú školu varenia s Big Green Egg (vlastná príprava nutelovej pizze s ovocím).

Cena vstupného:

Predaj vstupeniek na mieste, dňa 3.6.2017: 55,- €/dospelý - (50,- € + 5,- € servisný poplatok), 25,- €/dieťa do 15 rokov. Platí sa pri vstupe do areálu v hotovosti do pokladne spoločnosti. Dopredu ďakujeme, že budete mať nachystané 55,- € v hotovosti na každú platiacu osobu, prípadne platobnú kartu. Každá vstupenka bude o 17:30 hod. dňa 3.6.2017 zlosovaná o hlavnú cenu podujatia Big Green Egg model MiniMaxTM.

V cene prípitok, koštovky (od steakov po koláče), nealko, zlosovanie o tombolu - Big Green Egg MiniMax (940,- €), škola varenia s Big Green Egg, každý tím je pripravení odpoveď na vaše otázky, receptár a malý darček.

Je sa na čo tešiť. V prípade otázok volajte: +421 905 530 973 alebo +421 903 982 560, píšte na info@biggreenegg.sk

Pozvánku a doplnkové informácie na III. ročník Big Green Egg's Flavour Fair Slovensko 2017, Zámostie 180, 017 01 Považská Bystrica, 3.6.2017 nájdete na facebooku tu:

Big Green Egg's Flavour Fair Slovensko 2017

vizualizácia Big Green Egg's Flavour Fvizualizácia Big Green Egg's Flavour Fvizualizácia Big Green Egg's Flavour F

vizualizácia Big Green Egg's Flavour Fvizualizácia Big Green Egg's Flavour Fvizualizácia Big Green Egg's Flavour F

Burger s trhaným bravčovým mäsom

Chuťový virtuóz Jaroslav Žídek


Najpredávanejšie

Informácie

Výrobcovia / značky

Nové produkty

Zľavnený tovar

Dodávatelia

Žiadny dodávateľ

Štítky