Ste z regiónu: BA, KE, NR, PO, PP, TT a máte záujem stať sa autorizovaný predajcom špičkových keramických grilov/pecí na drevné uhlie Big Green Egg alias zelených vajíčok? Ak áno, kontaktujte nás na tel. čísle: +421905530973, alebo píšte: info@biggreenegg.sk

Autorizovaný predajca je nezávislý obchodník, ktorý má dostatočne veľkú predajnú plochu na rozšírenie svojho sortimentu o produkty Big Green Egg, minimálne však na jeho predajni nájdete vystavené zostavy na mobilných podvozkoch Big Green Egg model Medium a Large vr. zostavového príslušenstva. Veľkou výhodou je pokiaľ autorizovaný predajca má možnosť buď v predajni, resp. pred predajňou poriadať tzv. "predvádzacieho varenie" (čím viac sa varí, tým sa viac predá :-)). Pre viac info volajte: +421905530973, alebo píšte: info@biggreenegg.sk

Prémiový autorizovaný predajca je nezávislý obchodník, ktorý má dostatočne veľkú predajnú plochu na rozšírenie svojho sortimentu o produkty Big Green Egg a to hlavne na vystavenie všetkých modelov Big Green Egg a príslušenstva, minimálne však na jeho predajni nájdete vystavené zostavy na mobilných podvozkoch Big Green Egg model Medium, Large a XLarge vr. zostavového príslušenstva, stojan s doplnkovým príslušenstvom a organické drevné uhlie Big Green Egg. Veľkou výhodou je pokiaľ autorizovaný predajca má možnosť buď v predajni, resp. pred predajňou poriadať tzv. "predvádzacieho varenie" (čím viac sa varí, tým sa viac predá :-)). Pre viac info volajte: +421905530973, alebo píšte: info@biggreenegg.sk

Otvor si vlastné Big Green Egg Centrum! Big Green Egg Centrum je špecializovaná predajňa produktov Big Green Egg, kde si zákazník vyberá zo sortimentu cca 400 položiek kvalitného značkového tovaru. Podmienky: cca 50m2 predajnej plochy, interierové odsávanie, dobrá dostupnosť a parkovanie - ideálne pred predajňou, miesto na predvádzacie varenie a eggakadémiu (škola varenia na zelenom keramickom vajíčku). Pre viac info volajte: +421905530973, alebo píšte: info@biggreenegg.sk

 

JOIN US!

Pripoj sa k nám a staň sa autorizovaným predajcom Big Green Egg v tvojom meste!

Big Green Egg predstavuje neobmedzený svet kulinárskych možností. Zatiaľ Big Green Egg tvorí päť modelov (šiesty model XXL a siedmi model MINIMAX prídu na trh už onedlho, 07/2014). Jednoducho neexistuje jedlo, ktoré by sa v Big Green Egg na drevnom uhlí nedokázalo pripraviť. Grilovanie, pečenie, varenie, dusenie, údenie, nízkoteplotné varenie... Od krásne ugrilovaného jemného mäska po nízkoteplotne - pomaly urobené langusty, či od chrumkavého chleba po delikátne dezerty.  Vďaka dvojitej keramickej stene môže byť teplota v Big Green Egg nastavená stabilne na požadovanú hodnotu.

Aj to je dôvodom, prečo Big Green Egg je to tajomstvo za nespočetným radom kulinárskeho snaženia a obľubeným prostriedkom na prípravu stravy mnohých významných šéfkuchárov (v SR: Jardo Žídek, Andrej Legérsky, Lubomír Lovecký, Juraj Hruška, Jozef Popelka, Vojto Artz, Peter Kiss, Roman Pekný, ..., v EU: Sergio Herman, Jérôme Banctel, Dieter Koschina, Sven Elvered) a stoviek tisíc milovníkov kvalitného jedla "FOODIES" po celom svete.

Ponúkni tento jedinečný produkt svojim zákazníkom a dovoľ aj im objaviť svet jedinečných kulinárskych možností a pomôž im byť štastnejšími.

Prečo?

  1. Big Green Egg sa stane tvojim ideálnym partnerom....
  2. Ak máš rád, keď sa ti zákaznici častejšie vracajú do predajne....
  3. Ak chceš mať spokojných zákazníkov, ktorí vedia utrúsiť slová o spokojnosti rodine, priateľom a známym...
  4. Ak chceš reprezentovať silnú značku...
  5. Ak oceňuješ mať medzi svojim tovarom výrobky vysokej kvality...
  6. Ak si myslíš, že tvoji zákazníci sú reálni milovníci varenia...
  7. ... tak objav možnosť stať sa úspešným Autorizovaným predajcom Big Green Egg v tvojom meste!

Špecifické výhody Big Green Egg

Big Green Egg je odlišný v mnohých aspektoch a preto je pridanou hodnotou k tvojej súčastnej produktovej línii.

Rozmanitosť

Big Green Egg je skratka pre rozmanitosť. Na zelenom vajíčku každý môže pripraviť takmer všetky druhy jedál od delikátnej ryby, mäsa, zeleniny až po najdelikátnejší dezert.  Big Green Egg je veľmi všestranné zariadenie a preto bude neustále prekvapovať tvojich zákazníkov.

Príslušenstvo

Nakoľko príslušenstvo Big Green Egg pozostáva z kolekcie viac ako 130 výrobkov, máš vytvorený priestor pre dosiahnutie ďaľšieho obratu. Potom, čo si zákazník kúpi niektorý z modelom Big Green Egg (MINI, MINIMAX, SMALL, MEDIUM, LARGE, EXTRA LARGE, XXLARGE) a naučí sa využívať všetky možnosti prípravy jedla na drevnom uhlí vo vlastnom vajíčku, príde nato, že isté príslušenstvo je pre kulinárske čarovanie nevyhnutnosťou. Okrem toho Big Green Egg príslušenstvo je extrémne populárne segmente dárčekov. (Čo kúpiť mužovi k 30-ke? Big Green Egg model MiniMax!, Aký darček kúpiť mužovi k 40-ke? Big Green Egg model Large!, Čo mužovi k 50-ke? Vonkajšiu kuchyňu WWOO pre integráciu Big Green Egg Large a MiniMax!)

Celoročne

Používanie zeleného vajíčka nie je ohraničené sezónnosťou, je vhodné do každého počasia. Vysoko záťažová a patentovaná keramika zabezpečuje tepelnú stálosť vo vnútry vajíčka aj pri teplotách pod 0 °C. Poteší to hlavne nadšencov pečenia, kedy nebudú obmedzení nízkou teplotou pri pečení Vianočky počas vianočných sviatkov (napr.  -15 °C). Aj to je dôvodom, že predaj Big Green Egg je celoročný, ako jeho využitie.

Zdravie

Zdravo žiť alebo mať zdravý životný štýl je veľmi dôležitou sociálnou otázkou. So správnou prípravou a postupom je možné vo vajíčku variť zodpovedným spôsobom. Ťažko si asi predstavíme pekný kus mäsa bez tuku, ale pokiaľ si ho pripravíte nízkoteplotne, tak všetky vitamíny ostanú zachované a mäsko nezhorí, čím sa vyhneme tvorbe nebezpečných, karcinogenných látok. Nepriamou metódou za požitia keramickej podložky, ako štítu sa dá variť zdravo a hlavne chutne a to za výdatnej podpory arómy z drevného uhlia, resp. udiacich štiepok.   

12 dôvodou prečo si zákazníci vyberajú zelené vajíčko Big Green Egg?


Najpredávanejšie

Informácie

Výrobcovia / značky

Zľavnený tovar

Dodávatelia

Žiadny dodávateľ

Blog navigation

Latest posts