Big Green Egg Small
  • Big Green Egg Small
  • Big Green Egg Small

Big Green Egg SMALL

888,00 €
s DPH Dodanie do 15-20 dní
Množstvo

Malá vonkajšia kuchyňa so skvelým výkonom. Model Small je kompaktný a predsa na ňom uvaríte päťhviezdičkové pokrmy pre 4 až 6 osôb. Technické údaje S: priemer roštu 33 cm, várna plocha 856 cm2, váha 35 kg.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Je varenie pod holým nebom výsadou tých, ktorí majú záhradu? Rozhodne nie! Ak žijete v meste, Big Green Egg Small je dokonalým doplnkom na váš balkón alebo malú terasu. Model Small je kompaktný a predsa na ňom uvaríte päťhviezdičkové pokrmy pre 4 až 6 osôb. Keďže rošt modelu Small je uložený nižšie než pri modeli MiniMax, Small je vhodnejší na prípravu väčšieho množstva jedla, aj keď majú obidva modely rovnako veľkú plochu na varenie.

Umiestnite Small na mobilný podvozok (EGG Nest) a budete ho môcť ľahko a bezpečne premiestňovať. Prípadne ho môžete rovno umiestniť do pracovného stola alebo iného kusa nábytku. K tomuto modelu EGG ponúkame aj širokú škálu príslušenstva, od convEGGtoru na nepriame varenie po liatinový rošt na seriózne grilovanie. Big Green Egg Small je možno malý rozmermi, ale veľký výkonom.

Small

117601

Tabuľka vlastností

PRIEMER
Ø 33 cm
PLOCHA NA VARENIE
855 cm²
HMOTNOSŤ
36 kg
VÝŠKA
61 cm

Špecifické referencie

Prevziať

Katalóg 2018/2019

Katalóg 2018/2019

Prevziať (4.99M)

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".