Lopatka servírovacia na pizzu koláče

19,50 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Ideálne náradie na servírovanie veľkých ako aj malých kúskov pizze. Vďaka prispôsobenému tvaru je vhodná na väčšie ale i menšie kúsky. Lopatka na pohodlné a hygienické servírovanie pizze alebo koláčov. Vďaka masívnejšiemu rozmeru, nerezovej ocele a ergonomickej rukoväti je lopatka vhodná ako pre veľké, tak aj pre menšie porcie.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Aj servírovať sa môžete naučiť. Alebo si vyberte jednoduchšiu cestu s touto lopatkou na servírovanie pizze alebo koláčov. Úplne jednoducho pokrájate pizzu a vytvoríte jedno hubky z pečiva či koláča bez toho, aby ste všetko polámali alebo stlačili. Čepeľ je dostatočne široká na väčšie kusy a dostatočne tenká na to, aby ste ju pod cesto ľahko vsunuli.

Ako dostanete dokonale opražené plody mora alebo pizzu „quattro stagioni“ v jednom kuse na tanier hosťom? S trojuholníkovou servírovacou lopatkou sa nemusíte báť, že vaše majstrovské dielo skončí na zemi. Servírovacia lopatka je vytvorená z odolnej nehrdzavejúcej ocele, a preto prežije nejednu večeru či narodeninovú oslavu.

Lopatka servírovacia na pizzu, koláče

114143

Tabuľka vlastností

MATERIÁL
PLAST A ANTIKOR

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".