Kameň na pečenie pre MX, S a M

74,10 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Kameň na pečenie o priemere 30 cm. Pizza, pšeničný chlieb, focaccia alebo lahodný jablkový koláč: s kameňom na pečenie môžete mať pekáreň u seba doma. Položte kameň na rošt Big Green Egg a výsledkom bude chlieb s chrumkavou kôrkou a pizza s krehkým cestom.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Kameň na pečenie pre keramický gril/pec Big Green Egg o priemere 30 cm patrí medzi príslušenstvo, ktoré by nemalo chýbať žiadnemu vajíčku. Bez kameňa na pečenie a konvEEGtora, keramickej podložky pre nepriame varenie a pečenie by sa nedali variť múčne jedlá, ktoré majú tendenciu pripáliť sa. Spoločne keramické zelené vajíčko premenia na tradičnú pec, v ktorej môžete upiecť chrumkavý chlieb, lahodný koláč, vianočku alebo aj  taliansku pizzu, či calzone.
Konštrukcia podložky umožňuje jej použitie v dvoch režimoch s nohami dole a kameňom na pečenie na vrchu (ideálne na prudké pečenie pizze - dosahuje sa vysoká teplota), alebo s nohami hore, na nich položenou nerezovou mriežkou a na mriežke s položeným kameňom na pečenie (ideálne na pečenie koláčov, chleba).
moravské koláče
401007

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
SMALL
Veľkosť modelu
MINIMAX
Veľkosť modelu
MEDIUM
PRIEMER
30 cm
MATERIÁL
KERAMIKA

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".