×

Doska na krájanie prekladaná s logom 40x30x4 cm

Doska na krájanie Big Green Egg z prekladaného masívneho dreva je dôležitou súčasťou výbavy každého kuchára. Každá doska na krájanie je umelecké dielo: výsledok spolupráce matky prírody a zanieteného remeselníka.  Okrem toho vám poslúži aj ako dobrá servírovacia doska na občerstvenie alebo syry, pričom bude vynikať jej decentne vypálené veľké logo Big Green Egg.

Rozmery: 40 x 30 cm s výškou 4 cm.

Čítajte viacZobraziť menej
99,00 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Doska na krájanie Big Green Egg z prekladaného dreva je dôležitou súčasťou výbavy každého kuchára. Každá doska na krájanie je umelecké dielo: výsledok spolupráce matky prírody a zanieteného remeselníka. 

Masívna doska z prekladaného dreva na krájanie Big Green Egg má dokonalý povrch na krájanie krásneho mäsa alebo sekanie a rezanie zeleniny a čerstvých bylín. Vďaka výrezom na uchopenie sa s doskou na krájanie ľahko manipuluje. Okrem toho vám poslúži aj ako dobrá servírovacia doska na občerstvenie alebo syry, pričom bude vynikať jej decentne vypálené veľké logo Big Green Egg. 

Tip: ak chcete, aby vám doska čo najdlhšie vydržala v dobrom stave, pred prvým použitím ju natrite minerálnym olejom (ako je olej z hroznových jadierok).

Rozmery: 40 x 30 cm s výškou 4 cm.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
40 x 30 x 4 cm
Materiál
PREKLADANÉ DREVO
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa