Doska na krájanie prekladaná s logom 45x30x3 cm
  • Doska na krájanie prekladaná s logom 45x30x3 cm
  • Doska na krájanie prekladaná s logom 45x30x3
  • Doska na krájanie prekladaná s logom 45x30x3

Doska na krájanie prekladaná s logom 45x30x3 cm

99,00 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Doska na krájanie Big Green Egg z prekladaného masívneho dreva je dôležitou súčasťou výbavy každého kuchára. Každá doska na krájanie je umelecké dielo: výsledok spolupráce matky prírody a zanieteného remeselníka. Keď odrežete steak, drážka na okraji zaistí, aby šťava z mäsa neskončila na vašom krásnom obruse. Okrem toho vám poslúži aj ako dobrá servírovacia doska na občerstvenie alebo syry, pričom bude vynikať jej decentne vypálené veľké logo Big Green Egg.

Rozmery: 45 x 30 cm s výškou 3 cm.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Doska na krájanie Big Green Egg z prekladaného dreva je dôležitou súčasťou výbavy každého kuchára. Každá doska na krájanie je umelecké dielo: výsledok spolupráce matky prírody a zanieteného remeselníka. Keď odrežete steak, drážka na okraji zaistí, aby šťava z mäsa neskončila na vašom krásnom obruse.

Masívna doska z prekladaného dreva na krájanie Big Green Egg má dokonalý povrch na krájanie krásneho mäsa alebo sekanie a rezanie zeleniny a čerstvých bylín. Vďaka s

podným výrezom na uchopenie sa s doskou na krájanie ľahko manipuluje. Okrem toho vám poslúži aj ako dobrá servírovacia doska na občerstvenie alebo syry, pričom bude vynikať jej decentne vypálené veľké logo Big Green Egg. Zo spodu dosky sú uchytené štyri decentné nožičky pre zabránenie šmýkania.

Tip: ak chcete, aby vám doska čo najdlhšie vydržala v dobrom stave, pred prvým použitím ju natrite minerálnym olejom (ako je olej z hroznových jadierok).

Rozmery: 45 x 30 cm s výškou 3 cm.

Doska na krájanie z prekladaného dreva s logom Big Green Egg

3 ks.

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
45 x 30 x 3 cm
MATERIÁL
PREKLADANÉ DREVO

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".