Doska na krájanie z teakového dreva

74,70 €
s DPH Dodanie do 30-45 dní
Množstvo

Doska na krájanie Big Green Egg z teakového dreva je dôležitou súčasťou výbavy každého kuchára. Každá doska na krájanie je umelecké dielo: výsledok spolupráce matky prírody a zanieteného remeselníka. Keď odrežete steak, drážka na okraji zaistí, aby šťava z mäsa neskončila na vašom krásnom obruse. Okrem toho vám poslúži aj ako dobrá servírovacia doska na občerstvenie alebo syry, pričom bude vynikať jej decentne vypálené veľké logo Big Green Egg

Rozmery: 45 x 30,5 cm s výškou 23,8 mm.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Doska na krájanie Big Green Egg z teakového dreva je dôležitou súčasťou výbavy každého kuchára. Každá doska na krájanie je umelecké dielo: výsledok spolupráce matky prírody a zanieteného remeselníka. Keď odrežete steak, drážka na okraji zaistí, aby šťava z mäsa neskončila na vašom krásnom obruse.

Teaková doska na krájanie Big Green Egg má dokonalý povrch na krájanie krásneho mäsa alebo sekanie a rezanie zeleniny a čerstvých bylín. Vďaka výrezu na uchopenie sa s doskou na krájanie ľahko manipuluje. Okrem toho vám poslúži aj ako dobrá servírovacia doska na občerstvenie alebo syry, pričom bude vynikať jej decentne vypálené veľké logo Big Green Egg.

Tip: ak chcete, aby vám doska čo najdlhšie vydržala v dobrom stave, pred prvým použitím ju natrite minerálnym olejom (ako je olej z hroznových jadierok).

Rozmery: 45 x 30,5 cm s výškou 23,8 mm.

120632

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
45 x 30,5 x 2,38 cm
MATERIÁL
TEAKOVÉ DREVO

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".