VRP+13NSP

Big Green Egg sada V-rošt s originál pekáčom Premium

Nový produkt

Na sklade, doručenie do 3 prac. dní

79,50 €s DPH

Praví milovníci mäsa zbožňujú V-rošt. Umiestnite väčšie kusy mäsa alebo plnenú hydinu na rošt do tvaru “V” tak, aby zapadol do smaltovaného obdĺžnikového pekáča (13NSP). Následne vložte pekáč spolu s V-roštom do vášho “vajíčka”. Metóda nepriameho varenia zabezpečí, že vaše mäso bude jemné a pritom dokonale šťavnaté.

  • možné umiestniť až 6 rebier
  • celé kusy mäsa
  • ľahké umývanie
  • špeciálne upravený povrch proti prilepeniu
  • Set obsahuje V - rošt na pečenie rebierok alebo celého kusu mäsa "veľký" a originálny pekáč BGE® PREMIUM. Set sa zmestí do Big Green Egg model M, L, XL a XXL. Výborná pomôcka na pečenie rebierok alebo celého kusu mäsa, pričom mäso umiestnite do V-roštu a na plech môžete naložiť zeleninu, prípadne zemiaky alebo len zachytávať odkvapkavajúci tuk.

Hodnotenie zákazníkov

Hodnotenie 
20.07.2018
dobry pomocnik

najlepsi pekac na pecenie v grile. kvalitne prevedenie, dostatocna velkost

Napíšte Váš názor!

Napísať názor

Set V - rošt s originál pekáčom BGE® PREMIUM

Set V - rošt s originál pekáčom BGE® PREMIUM

Set obsahuje V - rošt na pečenie rebierok alebo celého kusu mäsa "veľký" a originálny pekáč BGE® PREMIUM. Set sa zmestí do Big Green Egg model M, L, XL a XXL. Výborná pomôcka na pečenie rebierok alebo celého kusu mäsa, pričom mäso umiestnite do V-roštu a na plech môžete naložiť zeleninu, prípadne zemiaky alebo len zachytávať odkvapkavajúci tuk.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: