JRCS

Big Green Egg jalapeño sada vylupovača jadier so stojanom

Nový produkt

Na sklade, doručenie do 3 prac. dní

30,60 €s DPH

Pravé mexické Jalapeño alebo sladké talianske papričky musíte často pozdĺžne rozkrojiť, aby ste ich mohli naplniť, grilovať a podávať. S pomocou tohto nerezového vylupovača jadier, vďaka ktorému ste schopný odstrániť aj žilky v papričkách, je pečenie hračkou. Stojan obsahuje 20 dierok na umiestnenie papričiek. Toto príslušenstvo môže byť dodané aj v prevedení s drevenou rukoväťou.

  • ľahké umývanie
  • špeciálne upravený povrch proti prilepeniu
  • Set obsahuje stojan na prípravu jalapeňo papričiek a originálny nástroj na vykrojovanie jadrovníka a semienok. Tento dizajnový doplnok je pomôckou na zjednodušenie grilovania plnených papričiek. Papričky sú pekne zoradené v stojane, pričom ich vertikálne uloženie zabraňuje vytekaniu náplne. Set sa zmestí do Big Green Egg model MN, MX, S, M, L, XL a XXL.
  • Recept na prípravu "jalapeňo papričiek": papričky vydlabajte a zbavte stopky, jadrovníka a semienok s pomocou nástroja, následne riadne umyte a vypláchnite vodou, naplňte zmesou vidličkou rozmačkaného kozieho syra, jemne nasekaných čerstvých byliniek (bazalka, rozmarín, tymián alebo medvedí cesnak) a troškou pretlačeného cesnaku. Naplnené papričky poukladáme do stojanu a nepriamym spôsobom grilujeme cca 15 minút, pri teplote 180 °C.

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Jalapeño sada yylupovača jadier so stojanom

Jalapeño sada yylupovača jadier so stojanom

Set obsahuje stojan na prípravu jalapeňo papričiek a originálny nástroj na vykrojovanie jadrovníka a semienok. Tento dizajnový doplnok je pomôckou na zjednodušenie grilovania plnených papričiek. Papričky sú pekne zoradené v stojane, pričom ich vertikálne uloženie zabraňuje vytekaniu náplne. Set sa zmestí do Big Green Egg model MN, MX, S, M, L, XL a XXL.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: