• Znížená cena
  • Balenie

Balíček drevná štiepka 4x3L

43,32 €
42,02 € - 3%

Namiesto 45,60 €

s DPH Dodanie do 2-4 dní

Balenie obsahuje

Množstvo

Zvýhodnené balenie 4 rôznych druhov štiepky pre zvýšenie chuti pripravovaného jedla. Balenie obsahuje: Hickory prémiová drevná štievka. Objem 3 L. Na červené mäso (hamburgery, steaky). Prémiová drevná štievka z pecanového orecha. Objem 3 L. Na červené mäso (hamburgery, steaky). Prémiová drevná štievka z jabloňového dreva. Objem 3 L.  Pre sladkú chuť! (Ryby, morské plody, bravčové mäso, hydina). Prémiová drevná štievka z čerešňového dreva. Objem 3 L.  Pre jemnú, mierne ovocnú chuť! (pernatá zverina, mäso, ryby).

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

V ponuke máme rôzne druhy drevnej štiepky na údenie. Niektoré sa hodia na údenie určitých potravín lepšie ako druhé. Z tohto dôvodu tu je niekoľko rád:

• Apple (jablko) drevná štiepka: dodá pokrmu prirodzenú sladkú chuť, ktorá v dostatočnej miere nájde použitie pri rybách, kôrovcoch, bravčovom mäse a hydine.

• Cherry (čerešňa) drevná štiepka:  dodá pokrmom jemnú a mierne ovocnú príchuť. Používa sa najmä pri príprave pernatej zveriny a tiež pri takmer všetkých druhov mäsa a rýb.

• Mesquite drevná štiepka: táto štiepka je najviac populárna v južnej časti USA a dodáva jedlu nezameniteľnú štipľavú chuť po údení. Je vhodná najmä pre údenie väčších kusov hovädzieho mäsa, resp. mäsa zo srstnatej zveriny, taktiež je obzvlášť vhodná na použitie na jahňacie mäsko.

• OAK (dub) drevná štiepka: ryby, ale aj v kombinácii s bravčovým mäsom (šunka a údeniny).

• ALDER (jelša) drevná štiepka dodá pokrmom jemnú chuť po údení. Môže byť použitá s akýmkoľvek mäsom ale hlavne s akýmkoľvek druhom rýb, ale taktiež je populárna práve pri pečení pizze.

• Pecan a Hickory drevná štiepka má výraznú dymovú príchuť a je veľmi vhodná pre červené mäso, najmä hovädzie steaky. Tiež sa vynikajúco hodí pre hamburgery a klobásy.

Každú drevnú štiepku pred použitím namočte do vody alebo ak máte pocit dobrodružstva namočte do piva, vína alebo ovocných štiav. Namočiť drevnú štiepku nemusíte pokiaľ idete údiť rybky v čase do 30 minút.

222221
9 ks.

Tabuľka vlastností

MATERIÁL
DREVO

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".