×

Drevné uhlie JEALOUS DEVIL CHUNX 9,1 kg

100% prírodné tvrdé drevo. Minimálna dymivosť, minimum popola a extra vysoký výkon! Veľkosť balenia 9,1 kg

Čítajte viacZobraziť menej
38,10 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
000237
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Legendárne prírodné drevné uhlie vyrobené z juhoamerického dubu Quebracho (doslovný preklad Lámač sekier), ktorý je jednou z najťažších a najtvrdších drevín na planéte.

Doba horenia - čím tvrdšie a ťažšie drevo tým dlhšie horí. JD Chunx v režime udenia vydrží až +20 hodín a pri grilovaní vám ponúka plný výkon až +4 hodiny!

Veľkosť uhlia - v praxi platí čím väčšie kusy uhlia používate tým dlhšie horia. Kúsky uhlia JD Chunx sú v priemere 2x väčšie ako konkurencia

Vysoká max. teplota - uhlie JD Chunx sa dokáže rozpáliť až na teplotu +600 stupňov a vaša pizza alebo jedlá, ktoré na prípravu vyžadujú vysoké teploty budú vždy dokonalé.

Čistá chuť  - JD spája pôvodné juhoamerické tvrdé drevo, malosériové pece na drevené uhlie a patentovaný proces vysokoteplotnej karbonizácie, ktorý produkuje oveľa čistejšie drevené uhlie, pričom nevzniká žiadny ostrý dym, žiadne iskry a vytvára jemnú arómu.

Minimálny obsah popola – drevné uhlie JD Chunx produkuje pri spaľovaní podstatne menej popola ako konkurencia, čo znamená, že máte oveľa aj menej starostí s čistením.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
000237
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa