WWOO2130UL

WWOO vonkajšia kuchyňa z liateho betónu v antracitovej farbe 2 x segment o výške 1,30m

Nový produkt

Na sklade, doručenie do 3 prac. dní

5 957,50 €s DPH

WWOO vonkajšie kuchyne navrhol holandský dizajnér Piet-Jan van den Kommer. WWOO vonkajšia kuchyňa umožňuje využívať možnosti záhrady a tešiť sa v nej z kulinárskych úspechov po celý rok. WWOO exetrierová kuchyňa je vyrobená z takmer nezničiteľného betónu v segmentoch o šírke 1,50m a výške 1,30 m, 1,65 m alebo 2,00 m, vďaka čomu je odolná voči všetkým poveternostným podmienkam a samozrejme má veľmi dlhú životnosť.

Aktuálna WWOO vonkajšia kuchyňa pozostaváva z 2 ks segmentov o šírke 1,50 m a výške 1,30 m v antracitovej farbe (príplatok za antracitovú farbu je + 15%), 3 x stojan z pozinkovanej ocele, integrovaného keramického grilu, zelené vajíčko Big Green Egg model Large v plnej výbave (PSL, BSL, 18Cl, GLCI, EAP, AT, LOOFT, CP, PN 401), nerezový drez, batéria so záhradnou točkou, drevená dizajnová debnička WWOO, nerezový držiak na útierky.

Cena je finálna vrátane DPH, dopravy, montáže na dopredu pripravený betónový povrh alebo terasu.

Upozornenie: Na priloženej fotke WWOO kuchyne je stojan prekrytý sypanými kamienkami. (príplatok za sypané kamienky a štiepané bukové drevo je 100,- € vr. DPH)

Cenník WWOO SK pre rok 2017.

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

WWOO - vonkajšia kuchyňa 2 x segment 1.30 m

WWOO - vonkajšia kuchyňa 2 x segment 1.30 m

Dizajnová vonkajšia kuchyňa WWOO, pozostavájúca z dvoch segmentov o výške 1,30 m s integrovaným antikorovým drezom a Big Green Egg Large v plnej výbave.

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: