Zoznam produktov výrobcu / značky: LOOFTLIGHTER INDUSTRIES

Looft Industries je inovatívna švédska spoločnosť, ktorá vyvinula trendový elektrický zapaľovač uhlia, dreva a triesok známy pod označením Looftlighter.

Looft Industries je inovatívna švédska spoločnosť, ktorá sa stala známa po celóm svete ako vynálezca trendového elektrického zapaľovača na uhlie, drevo a triesky známy pod označením Looftlighter. Looftlighter je vlastný originálny vynález Looft Industries a je to prvý elektrický zapaľovač využívajúci ohriaty vzduch na zapálenie pevného paliva v krboch, kotloch a griloch. Spoločnosť Looft Industries si veľmi zakladá na ochrane životného prostredia a je veľmi hrdá, že Looftlighter eliminuje nutnosť používať ľahšie kvapaliny, zapaľovacie oleje, gély či neekologické podpaľače na zapaľovanie drevného uhlia, dreva, uhlia a  triesok.


Spoločnosť Big Green Egg Slovensko, s.r.o. je autorizovaný distribútor produktov spoločnosti Looft Industries v Slovenskej republike.

Detaily
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

Kategórie

Najpredávanejšie

Informácie

Výrobcovia / značky

Zľavnený tovar

Naše predajne

Naše predajne

Autorizovaných predajcov Big Green Egg nájdete: Banská Bystrica, Bratislava, Považská Bystrica, Skalica, Topoľníky, Voderady, Vrútky, Žarnovica

Dodávatelia

Žiadny dodávateľ

Blog navigation

Latest posts