Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020 - ZRUŠENÉ

Priatelia vzhľadom na aktuálnu situáciu a prognózu vývoja COVID-19 sme sa rozhodli zrušiť festival chutí Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020, ktorý sa mal konať dňa 6.6.2020 o 11:00 hod. v Považskej Bystrici.


Oznámenie pre klientov, ktorí si zakúpili vstupenky:

  • vstupenky ostávajú v platnosti aj pre ročník 2021 - 5.6.2021
  • na požiadanie vstupné započítame s on-line nákupom na eshope http://biggreenegg.sk (žiadosť prosíme napísať na e-mail info@biggreenegg.sk)
  • na požiadanie vstupné vrátime na účet klienta žiadosť prosíme vrátane uvedenia IBAN napísať na e-mail info@biggreenegg.sk
Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Priatelia, dňa 6.6.2020 sa uskutoční 6. ročník Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020. Už onedlho budeme zverejňovať aktuálne informácie o tomto našom gurmánskom podujatí.

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020

Vstupenky na #FlavourFairSlovensko2020 kúpite on-line cez Ticketportal TU:

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020 je festival chutí pre kulinárskych nadšencov, ktorého cieľom je inšpirovať chuťové bunky gurmánov, priaznivcom zelených vajíčok, ako aj ich rodinných príslušníkov a priateľov, koštovkami, prezentáciou rôznych spôsobov a techník varenia vrátane zdielania receptov. Ukázať, že chuť, výnimočnosť, ako aj jemnosť pripravovaného jedla sa vďaka „vajíčku“ niekoľkonásobne zvyšuje, že zelené vajíčko umožňuje variť zdravo, pričom zlepšuje a predlžuje kvalitu života. Jednoducho, dokázať že Big Green Egg je synonymom pre užívanie si tých najlepších pôžitkov, ktoré príroda sama ponúka, pretože život so zeleným vajíčkom chutí skvele.

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020 je v podstate otvorená škola varenia, v ktorej svoje kulinárske majstrovstvo predvedú najlepší šéfkuchári Slovenska: Andrej Roth, Branislav Križan, Marián Filo, Adam Iľaš, Lukáš Guzman, Peter Frolo, Marek Ort, František Sedlák, Ján Lenthardt, Martin Korbelič, Pavol Šipkovský, Michal Baniar, Bazalovci tím, Peter Bracho, Jaroslav Ertl, Pavel Kubík, Michal Konrád, Vojtech Simor, Hricisin Michal, Lukáš Holý, Oskar Klanert, Vojto Artz, Karol Sklenár, Peter Krištof, Martin Hoferica, Daniel Hrivňák (zmena šéfkuchárov je vyhradená)
Aktuálne info o Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2020 nájdete na Facebooku.

Program: Sobota, 06.06.2019

08:00 – 11:00 hod. (neoficiálny program) príchod šéfkuchárov, príprava, zapaľovanie a zahájenie varenia pokrmov na ochutnávku “koštoviek”
v tejto neoficiálnej časti začnú prítomní šéfkuchári chystať a následne variť koštovky, časť bez prítomnosti verejnosti

11:00 – 11:15 hod. oficiálne otvorenie festivalu chutí #flavourfairslovensko
11:15 – 16:30 hod. ochutnávka pripravených pokrmov “koštoviek”
otvorenie podujatia a začatie degustácie, ako aj školy varenia, budeme sa učiť pripravovať burgre, steaky, ryby, hydinu, divinu, ako aj veľké kusy mäska, či piecť domácu ťahanú štrúdlu, frgále, ale aj karamelové veterníky

16:30 – 17:00 hod. ukončenie podujatia, vylosovanie výhercu Big Green Egg model MiniMax™ a tomboly

Sprievodný program:
Prezentácia, koštovka a predaj piva z remeselného pivovaru LIPTOVAR.
Persson s.r.o., http://www.liptovar.sk/

Prezentácia, koštovka a predaj ovocných a bylinných vín HREHOR.
Ovocinár Hrehor s.r.o., http://www.uovocinara.sk/

Prezentácia, koštovka a predaj vín vinárstva Domin & Kušický
Víno Natural Domin & Kušický s.r.o., https://www.dominkusicky.sk/

Prezentácia, koštovka kávičiek, čajov a limonád
Gastrovia Group, s.r.o. , https://www.gastrovia.sk/

Prezentácia WWOO (wwoo.sk) – vonkajšia kuchyňa z betónu a s integrovaným Big Green Egg model Large, pracovnou plochou a drezom a dizajnové ohniská a terasový nábytok Quan Garden Art (quangardenart.sk)

Hudba: Mirka Miškechová
Unplugged DUO 2 gitary, 2 spevy a známe gitarové songy pre každého
Alek Malo (Dolly Booster) a Oliver Šipkovský (RockFor),
Profesionálny DJ Roman Vicena

Čo si so sebou zobrať: Dobrú náladu, fotoaparát, poznámkový blok na recepty. Pohodlné oblečenie a obuv na záhradnú party. V prípade chladu a dažďa doporučujeme zobrať so sebou teplejšie oblečenie, gumáky a nepremokavú bundu s kapucňou, prípadne pršiplášť alebo dáždnik.

Veľkú tašku na výhodný nákup sortimentu Big Green Egg so zľavou 5 %. (platí len pre nákup a urobené objednávky na zostavy počas podujatia, špeciálna 15 % zľava na použité „demo“ zostavy, v ktorých sa bude variť počas podujatia (MX a L), nutné dopredu rezervovať na info@biggreenegg.sk)

Deti, pre ktoré máme pripravený nafukovací hrad na skákanie.

Cena za vstupenku je all inclusive (všetky koštovky, alko koštovky, pivo, nealko, káva a receptár + sprievodný hudobný program)

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019

V sobotu, dňa 1.6.2019 sa uskutočnil v Považskej Bystrici na zelenej ploche v sídle spoločnosti Big Green Egg Slovensko už 5. ročník festivalu chutí Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019, na ktorom svoje kulinárske umenie predviedli: tím ANGELS restaurant so šéfkuchárom Andrejom Rothom, tím GLOBO restaurant and wine bar so šéfkuchárom Branislavom Križanom, Marián Filo z Afrodita kaštieľ Čereňany, tím Nostastalgie reštaurácie s Adamom Iľašom, tím Empresa catering, tím Village resort Hanuliak s Petrom Frolom, tím Šuhajíci pri panvici menovite Marek Ort, Milan Zimnýkoval, František Sedlák a Ján Lenthardt s KRAVA&CO, tím Bocca Buona s Martinom Záhumenským, Martin Korbelič, Pavol Šipkovský s manželkou, tím TOP Restaurant s Petrom Ďurčom, tím Gerardin s Michalom Baniarom, tím Bazalovcov, Rado Budzak s Petrom Brachom z Hotela Liptovský dvor, tím reštaurácie Na nátoni s Vyzretemaso.sk, tím reštaurácie Pri Lipe s Pavlom Kubíkom, tím BAO BRATHERS s Michalom Konrádom, tím Burger Corner s Vojtom Simorom, Hričišin Michal s manželkou, tím OSSEGG Praha s Lukášom Holým, Oskar Klanert, Vojto Artz, tím Karola Sklenára z Culinary Dreams, tím Steakhouse Maxim Skalica, Peter Krištof z Unilever Food Solutions, tím reštaurácie Provence s Martinom Hofericom, tím reštaurácie FABRIKA s Danielom Hrivňákom, tím Liptovar pivovarnícka reštaurácia a Leonard Elenbaas. Okrem toho sme si užili degustáciu vín z Víno Natural Domin & Kušický, Ovocinár Hrehor Skalica, kávičku, čaj a limonády z GASTROVIA group, nealko a remeselné pivo z Liptovaru, videli sme plávajúce slovenské krevety z Drietomej a vypočuli si vynikajúce vystúpenie mladej speváčky Mirky Miškechovej a perfektného gitarového dua Alek a Pišta, prestávky vypĺňal DJ Viliam Haviar a vynikajúce moderovanie Juniorovi (Milan Zimnýkoval). Degustačné koštovky boli vynikajúce a už teraz sa opäť tešíme na ďalší ročník tohto gurmánskeho podujatia v prvú júnovú sobotu 2020. Zároveň všetkým zúčastneným tímom, šéfkuchárom, hobby šéfom, gurmánom a hosťom podujatia, ako aj spoločnosti AUTOŠTÝL Trenčín, SUPERSTANY.eu, Ivan Kozový - Záhradníctvo, Púchov - Dolné Kočkovce, LeasePlan Slovakia, Patrikovi Rosinovi, Ivanovi Frnovi, fotografom a blogerom, ako aj zamestnancom Big Green Egg Slovensko – Marek Bazala, Milan Babinec, Radoslav Bazala, Ondrej Bazala, ako aj krásnym hosteskám a Elenke Divko, patrí úprimné ďakujem. Za spoločnosť Big Green Egg Slovensko, Dušan Divko, konateľ.

PS: 6. ročník sa uskutoční dňa 6.6.2020 :-) viac sa dozviete už čoskoro na tejto stránke.

Video z 5. ročníka Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019

Fotogaléria z 5. ročníka Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019

Priatelia dovoľujeme si vás pozvať už na 5. ročník chuťového festivalu Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019

Big Green Egg’s Flavour Fair alebo chuťový festival Big Green Egg Slovensko 2019 sa uskutoční v Považskej Bystrici, v sobotu dňa 1.6.2019 a je to miesto pre stretnutie milovníkov skvelého jedla a gurmánov, ktorí spoločne oslávia výnimočnosť pripravených pokrmov a jeho špecifickú arómu dosiahnutú profesionálnymi kuchármi pripravujúcimi koštovky na originálnom drevnom uhlí v zelených vajíčkach, peciach - Big Green Egg. Najlepší kuchári, kvalitné ingrediencie, lahodné koštovky, vynikajúca chuť prírody, profesionálna vášeň a odborné vedomosti sú prednosti pre ktoré sa oplatí navštíviť už piaty ročník tohto chuťového festivalu. Okrem vynikajúceho jedla sa na tejto otvorenej škole varenie v Big Green Egg všetci opäť niečomu priučíme, pričom každý bude mať možnosť klásť otázky našich kuchárskym elitám. Opätovne vstupenky budú zlosované o 1 x Big Green Egg MiniMax.

Vstupenky na #flavourfairslovensko si môžete kúpiť on-line tu!

Kompletný zoznam kuchárskych tímov a šéfkuchárov vrátane orientačného plánu a jedla si môžete pozrieť nižšie. Postupne však chuťových virtuózov predstavujeme na našom facebooku alebo priamo na fb stránke podujatia

Cieľom "all inclusive" podujatia je inšpirovať chuťové bunky vlastníkov, priaznivcom zelených vajíčok, ako aj ich rodinných príslušníkov, priateľov a gurmánov, koštovkami, prezentáciou rôznych spôsobov varenia a zdielaním receptov a techník varenia. Ukázať, že chuť, výnimočnosť, ako aj jemnosť pripravovaného jedla sa vďaka „vajíčku“ niekoľkonásobne zvyšuje, že zelené vajíčko umožňuje variť zdravo, pričom zlepšuje a predlžuje kvalitu života. Jednoducho, dokázať že Big Green Egg je synonymom pre užívanie si tých najlepších pôžitkov, ktoré príroda sama ponúka, pretože život so zeleným vajíčkom chutí skvele.

Zúčastni sa tejto veľkolepej záhradnej párty, rozdaj svoje rady a zároveň sa priuč v tejto otvorenej škole varenia a súťaž svojou účasťou o zelené vajíčko Big Green Egg model MiniMax™. Okrem Petra Ďurča sa môžete tešiť na kulinárske majstrovstvo top šéfkuchárov: Andrej Roth, Branislav Križan, Marián Filo, Adam Iľaš, Lukáš Guzman, Peter Frolo, Marek Ort, František Sedlák, Ján Lenthardt, Martin Záhumenský, Martin Korbelič, Pavol Šipkovský, Michal Baniar, Bazalovci tím, Peter Bracho, Jaroslav Ertl, Pavel Kubík, Michal Konrád, Michal Hricisin, Lukáš Holý, Oskar Klanert, Vojto Artz, Karol Sklenár, Peter Krištof, Martin Hoferica, Daniel Hrivňák, Vojtech Simor, Leonard Elenbaas...

Flavour Fair Slovensko 2019

Aktuálne info o Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019: fb stránke podujatia

 Program Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019, prvá júnová sobota, 01.06.2019

08:00 – 11:00 hod.  (neoficiálny program) príchod šéfkuchárov, príprava, zapaľovanie a zahájenie varenia pokrmov na ochutnávku “koštoviek” v tejto neoficiálnej časti začnú prítomní šéfkuchári chystať a následne variť koštovky, časť bez prítomnosti verejnosti
11:00 - 11:10 hod. oficiálne otvorenie festivalu chutí #FlavourFairSlovensko
11:10 – 16:00 hod. ochutnávka pripravených pokrmov “koštoviek” otvorenie podujatia a začatie degustácie, ako aj školy varenia, budeme sa učiť pripravovať burgre, steaky, ryby, hydinu, divinu, ako aj veľké kusy mäska, či piecť domácu ťahanú štrúdlu, frgále, ale aj karamelové veterníky, či dukátové buchtičky
16:00 – 16:10 hod. oficiálne ukončenie podujatia, vylosovanie výhercu Big Green Egg model MiniMax™

Kompletný receptár na stiahnutie nájdete tu:

 

Sprievodný program:

 

Hudba:  Mirka Miškechová a unplugged DUO 2 gitary, 2 spevy a známe gitarové songy pre každého Alek Malo (Dolly Booster) a Oliver Šipkovský (RockFor), profesionálny DJ Roman Vicena

 

Čo si so sebou zobrať:       

  • Dobrú náladu, fotoaparát, poznámkový blok na recepty
  • Pohodlné oblečenie a obuv na záhradnú party. V prípade chladu a dažďa doporučujeme zobrať so sebou teplejšie oblečenie, gumáky a nepremokavú bundu s kapucňou, prípadne pršiplášť alebo dáždnik. A naopak v prípade slnečného počasia krém na opaľovanie, slnečné okuliáre, tričko s krátkym rukávom.
  • Veľkú tašku na výhodný nákup sortimentu Big Green Egg so zľavou 5 %. (platí len pre nákup a urobené objednávky na zostavy počas podujatia, špeciálna 15 % zľava na použité „demo“ zostavy, v ktorých sa bude variť počas podujatia (MX a L), nutné dopredu rezervovať na info@biggreenegg.sk)
  • Deti, pre ktoré máme pripravený nafukovací hrad na skákanie.

Vstupné:  

  • využite on-line predaj
  • predaj na mieste v Big Green Egg Centre, dňa 1.6.2019: 60,- €/dospelý, 30,- €/dieťa od 8 do 15 rokov. Platí sa pri vstupe do areálu v hotovosti do pokladne spoločnosti. Dopredu ďakujeme, že budete mať nachystané 60,- € v hotovosti na každú platiacu osobu, prípadne platobnú kartu. Každá kúpená vstupenka bude o 16:00 hod. dňa 1.6.2019 zlosovaná o hlavnú cenu podujatia Big Green Egg model MiniMaxTM.
  • V cene prípitok, koštovky (od steakov po koláče), nealko, alko koštovky, zlosovanie o tombolu - Big Green Egg MiniMax (942,- €), škola varenia s Big Green Egg, každý tím je pripravení odpoveď na vaše otázky, receptár a malý darček. Je sa na čo tešiť.

V prípade otázok ohľadne Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019 alebo nejastností prosím kontaktujte Big Green Egg tím Marek Bazala 0948 140 140 alebo Dušan Divko 0905 530 973

POĎAKOVANIE účastníkom a hosťom za skvele odvedenú prácu počas Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2018

Dňa 2.6.2018 sa uskutočnil v Považskej Bystrici v sídle spoločnosti Big Green Egg Slovensko už 4. ročník festivalu chutí Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2018, na ktorom svoje kulinárske umenie predviedli: Pavol Šipkovský, Leonard Elenbaas, Peter Frolo, Pepper INN, 4sochy cafe, Marek Ort - Šéfkuchař, TOP Restaurant, Mickey Konrad z FOU ZOO, Rusina Ivan, Fero Frenky Sedlak, Richard Sulík, Foodbloggerka - Tatiana Olejnik Leová, Elena Divko, tím Bazalovcov - Terézia Bazalová, Ondro Bazala, s maminou, Belá Beer Company, Víno Natural Domin & Kušický, Vinárstvo Winterberg Skalica, GentleJam Slovakia, GASTROVIA group, LUNA organicprodukty, Martin Korbelič, Iasai, Yusuf's Kitchen, Darrin McCowan a Boris Zupa, Lukáš Holý s tímom OSSEGG Praha, tímu BurgerCorner, tím Steak house Maxim / Penzión Golf Maxim, Peter Bracho z Liptovsky dvor, Culinary-Dreams"Karol Sklenár", Jozef Haluza z BLUE BEAR Restaurant & Bar, Adam Praženica z Oáza Považská Bystrica, Jaroslav Ertl, Andrej Legerský z Galéria Tri vody, Ľubomír Lovecký z Towers - Steak & Salad Restaurant, Music Lounge.

Degustačné koštovky boli vynikajúce a už teraz sa opäť tešíme na ďalší ročník tohto gurmánskeho podujatia. Zároveň všetkým zúčastneným tímom, šéfkuchárom, hobby šéfom, gurmánom a hosťom podujatia, ako aj spoločnosti Autoštýl, SUPERSTANY.eu, Ivan Kozový - Záhradníctvo, Púchov - Dolné Kočkovce, Patrik Rosina za skvelé video, DJ Murko, Gitarovému duo Alek a Oliver, super moderátorovi Justinovi Topoľskému, či zamestnancom Big Green Egg Slovensko, patrí úprimné ďakujem.
PS: 5. ročník sa uskutoční dňa 1.6.2019 :-) viac sa dozviete už čoskoro.

FOTO a VIDEO GALÉRIA

VIDEO - Big green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2018

GALÉRIA FOTIEK - Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2018 

LINK NA FOTOGAlÉRIU Z Big Green Egg´s flavour fair slovensko 2017

VIDEO Z Big Green Egg´s flavour fair slovensko 2017

VIDEO Z Big Green Egg´s flavour fair slovensko 2016

VIDEO Z Big Green Egg´s flavour fair slovensko 2015

Burger s trhaným bravčovým mäsom

Chuťový virtuóz Jaroslav Žídek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa