Keramika - tajomstvo sily zeleného vajíčka Big Green Egg

51 2 týždne pred
Obľúbené
Keramika ako taká,  je tým najdôležitejším prvkom kvalitného keramického grilu, akým zelené vajíčko  Big Green Egg každopádne je. V našom blogu vám vysvetlíme, prečo je pre zelené vajíčko dôležitá práve kvalitná,...

Základné cesto na pizzu

34 2 týždne pred
Obľúbené
Dokonalá pizza z Big Green Egg  s dlhšou prípravou cesta, no výsledok je fenomenálny. Ponúkame vám recept na základné domáce cesto na pizzu od Vincenza Onnemba z Amsterdamu.  

Základné - špičkové cesto na pizzu

34 2 týždne pred
Obľúbené
Chcete vedieť upiecť pizzu ako profesionál? Všetko začína dokonalým základným cestom. Pripravte si s nami špičkový základ na pizzu, ktoré pečie aj Vincenzo Onnembo z pizzérie v Amsterdame.

Základná pizza od Vincenza z Amsterdamu

56 1 mes. pred
Obľúbené
Zvyknete si vo svojom zelenom vajíčku Big Green Egg piecť svoju vlastnú pizzu? Vincenzo Onnembo z pizzérie nNea Pizza v Amsterdame s vami podelí o jednoduchý recept na jeho obľúbenú pizzu tak, aby ste si sami zvládli...

Dokonalá pizza zo zeleného vajíčka Big Green Egg

114 1 mes. pred
Obľúbené
Chcete vo svojom zelenom vajíčku Big Green Egg upiecť výbornú pizzu? Prečítajte si overené tipy a triky od kuchára a profesionála Vincenza Onnemba z pizzérie nNea Pizza.

Perfektná pizza ako od profesionála

38 1 mes. pred
Obľúbené
Vždy ste si priali naučiť sa piecť pizzu vo svojom zelenom vajíčku tak, aby chutila ako od profesionála?  Vincenzo Onnembo z neapolskej pizzérie nNea  nám vysvetlí, ako si upiecť dokonalú pizzu.  

Pulled Pork / trhané bravčové trhané mäso so šalátom coleslaw.

95 1 mes. pred
Obľúbené
Hľadáte skvelý recept na tradičné pulled pork alias trhané bravčové mäso? Recept na prípravu pri nízkej teplote spôsobom „low and slow”, kedy zapálite v kamado drevné uhlie a večer si vychutnáte lahodné bravčové mäso...

Bravčové rebierka s Coca-Colou

101 1 mes. pred
Obľúbené
Bravčové rebierka s Coca-Colou z Big Green Egg? Počas prípravy rebierok v zelenom vajíčku pridáme aj kvapku coly, čím budú rebierka skutočne jemné. Vyskúšajte náš recept na bravčové  rebrá s coca colou a zamilujete si...

Blackened rybie filé a lá Louisiana

48 1 mes. pred
Obľúbené
Milujete ryby pripravené v Big Green Egg? Vyskúšajte recept na blackened  čierne resp. sčernené ryby. Je to ľahké, kreatívne a mimoriadne chutné!

Deluxe rolky z mainského homára

51 1 mes. pred
Obľúbené
Už ste niekedy chceli urobiť homárske rolky? Zapáľte drevené uhlie vo svojom Big Green Egg pre tento lahodný luxusný homársky sendvič v štýle kamado.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa