PEČENÝ KARFIOL VCELKU S BYLINKAMI

20 1 týždeň pred
Obľúbené
Často vyprážate karfiolové ružičky, no tentokrát by ste si chceli  v Big Green Egg urobiť karfiol vcelku? Zelené vajíčko Vám bude v tomto nápomocné, nakoľko sa dá použiť i ako bežná  rúra na pečenie. Vyskúšajte!

Ako pripraviť chutný guláš v zelenom vajíčku

25 1 týždeň pred
Obľúbené
Jeseň je údajne najvhodnejšie ročné obdobie na prípravu lahodne voňavého gulášu - ako inak ako v Big Green Egg. Chutný hovädzí gulášik, dusená červená kapusta alebo tradičný coq au vin, všetko pripravené  pomalým...

Rýchlokurz varenia diviny v Big Green Egg

29 1 týždeň pred
Obľúbené
Ak hľadáte recept na chutne pripravenú divinu, máme pre Vás niekoľko návrhov. Existuje totiž množstvo rôznych druhov diviny a vzrušujúcich receptov, pričom mnohé sa dajú pripraviť v Big Green Egg a tie Vám dnes...

Havajské tousty s cherry paradajkami

18 1 týždeň pred
Obľúbené
Máte chuť pripraviť si s deťmi v Big Green Egg ďalší nový recept? Naše chutné ananásové tosty si pripravíte ľahko a vďaka grilovaniu ingrediencií s použitím convEGGtoru sa nič nepripáli. Určite to vyskúšajte!

Mimi plnené rolky s mletým kuracím mäsom

53 1 mes. pred
Obľúbené
Organizujete luxusné raňajky, brunch alebo párty? V tom prípade sú naše mini rolky z Big Green Egg bomba! Chutia vlažné ale vynikajúco aj izbovej teploty, preto ich podávame buď ihneď po upečení v zelenom vajíčku...

Sladký banánový chlebík

61 1 mes. pred
Obľúbené
Banánový chlieb je druh sladkého chleba vyrobeného z roztlačených banánov. Šťavnatý,  sladký a rýchly chlebík, ktorý v receptári Big Green Egg rozhodne nesmie chýbať!

Provensálsky guláš z kuracieho mäsa

85 1 mes. pred
Obľúbené
Hľadáte recept na chutný guláš? V tom prípade je náš provensálsky kurací guláš zo zeleného vajíčka. Jednoduchý a neuveriteľne chutný!

Srnčí guláš s koreňovou zeleninou

76 1 mes. pred
Obľúbené
Chcete vyskúšať niečo iné, než je tradičný guláš z hovädzieho či bravčového mäsa? Ak je tomu tak, potom zapáľte drevné uhlie v zelenom vajíčku Big Green Egg a pripravte si náš lahodný srnčí guláš s koreňovou zeleninou.

Guláš s kráľovskými krevetami, paradajkami a mungo fazuľou

116 1 mes. pred
Obľúbené
Dnešnou ponukou je zeleninový guláš, v ktorom sa zeleninka  dusí vo vývare z paradajkového pretlaku, bieleho vína a smažených lastúr veľkých kreviet. Všetko pekne spolu, všetko pekne v zelenom vajíčku Big Green Egg....

Súťaž Big Green Egg vonkajšia kuchyňa roka 2023 pozná víťaza!

556 1 mes. pred
Obľúbené
Tento ročník sme priebeh súťaže trochu natiahli, no nakoniec tu máme víťaza a ďalších finalistov, ktorí ukázali krásne vonkajšie kuchyne.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa