Archív článkov May, 2022

Pečená makrela

338 1 rok pred
Obľúbené
Ak ste už  niekedy vo svojom Big Green Egg pripravovali údenú makrelu, potom je najvyšší čas, aby ste si vyskúšali pripraviť aj našu lahodnú pečenú makrelu.  

Jablkový koláč s marhuľovým džemom

642 1 rok pred
Obľúbené
V tomto recepte vám ukáže, ako jednoducho si pripraviť domáci jablkový koláč pekne od začiatku. Všetci milujú jablkový koláč plný čerstvých jabĺk špeciálne s arómou z Big Green Egg!

Brioška

400 1 rok pred
Obľúbené
Tento recept vám ukáže, ako jednoducho si dokážete upiecť vynikajúcu briošku v Big Green Egg. Perfektnú na prípravu francúzskeho toastu, ktorý môžete podávať samostatne alebo s marmeládou, čerstvým ovocím, roztopenou...

Hovädzie guľky v slaninovom župane „moink”

257 1 rok pred
Obľúbené
Ugrilujte si populárne moink guličky, ktorých základom je šťavnaté hovädzie mäso a chrumkavá slanina. Tento BBQ recept budú vaši hostia milovať, preto ich určite pripravte veľmi veľa.

Tipy a triky, ako sa stať ešte lepším „domácim šéfkuchárom” Big Green Egg!

596 1 rok pred
Obľúbené
Chcete variť ako skutočný šéfkuchár? Potom si prečítajte naše ponúkané šikovné tipy a triky od šéfkuchára, určené domácim kuchárom Big Green Egg. Zdokonaľte svoje kuchárske zručnosti a to okamžite!

Údené bravčové rebierka so sladkými zemiakmi a šalátom zo zelenej kapusty

445 1 rok pred
Obľúbené
Bravčové rebrá sú veľkolepým kusom mäsa, ktorý sa skutočne ľahko pripravuje. Pozvite svojich hostí a určite stavte na údené rebrá, ktoré budú chutiť úžasne. Jedlá z Big Green Egg sú jedinečné!

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa