Ryby a morské plody

Recepty na jedlá z rýb pripravené v Big Green Egg.

Losos en Croûte zapečený v lístkovom cestíčku

88 3 mes. pred
Obľúbené
En croute je spôsob prípravy jedál, pri ktorom sa surovina zabalí do cesta a upečie​. Losos en croute  z  Big Green Egg je prekvapivo lahodná variácia tejto vianočnej klasiky.

Guláš s kráľovskými krevetami, paradajkami a mungo fazuľou

153 4 mes. pred
Obľúbené
Dnešnou ponukou je zeleninový guláš, v ktorom sa zeleninka  dusí vo vývare z paradajkového pretlaku, bieleho vína a smažených lastúr veľkých kreviet. Všetko pekne spolu, všetko pekne v zelenom vajíčku Big Green Egg....

LUXUSNÉ JARNÉ ROLKY SO SÓJOVO-LIMETKOVÝM DRESINGOM

121 6 mes. pred
Obľúbené
Jarné rolky z Big Green Egg musíte vyskúšať! Sú plnené krevetami carabineros, ktoré sú tie najexkluzívnejšie a údajne najchutnejšie krevety na svete a vyzerajú ako veľké červené raky. Veríme, že príprava a konzumácia...

Mušle à la Big Green Egg

134 7 mes. pred
Obľúbené
Rýchly a jednoduchý spôsob, ako dostať na stôl lahodnú panvicu s mušľami. V našom recepte na slávky z  Big Green Egg sa mušle pripravujú vo woku. Jednoduché to ľahké a zvládne to každý, kto si dokáže zaobstarať mušle!...

Gratinované slávky

115 7 mes. pred
Obľúbené
Aj vy milujete mušle? Ak áno, v tom prípade si túto gratinovanú porciu mušlí  musíte každopádne dopriať a pripraviť  si ich v  Big Green Egg. Úspech bude zaručený!

Pstruh potočný plnený cviklou a jablkami

383 10 mes. pred
Obľúbené
Aj vy milujete chuť ryby, čerstvo pripravenej v zelenom vajíčku Big Green Egg? Šéfkuchár Jeroen Achtien nás pozýva k sebe domov, aby nám pripravil chutného pstruha. Dáte sa pozvať?

Údené hrebenatky alias mušle sv. Jakuba s mozzarellou a pečenými paprikami

335 11 mes. pred
Obľúbené
Jednoduchý, rýchly a chutný recept na hrebenatky – mušle Sv. Jakuba, ktoré patria k najlahodnejším druhom plodov mora.  Údené v Big Green Egg s mozzarellou a pečenou paprikou chutia labužnícky!

Závin z homára s omáčkou antiboise

262 1 rok pred
Obľúbené
Existuje veľa receptov, ako pripraviť homára a zároveň aj rovnako veľa spôsobov, ako ho jesť. Ak si na vianočnú večeru naservírujete homára podľa nášho receptu na spôsob závinu s omáčkou antibois, určite sa vám s Big...

Japonský kotlíkový hotpot so sójovým mliekom, zeleninou a morskými plodmi

484 1 rok pred
Obľúbené
Hľadáte v ponuke receptov Big Green Egg netradičné jedlo? Dnešný japonský štýl varenia v “hotpote” zahŕňa sójové mlieko, japonské koreniny, zeleninu a morské plody.

Grilovaný baklažán s lososom, žltochvostým Yellowtail a misom

188 1 rok pred
Obľúbené
V tomto japonskom recepte kombinujeme chuť baklažánu s filetom z lososa a rybou Yellowtail,  obzvláštnené korenín z japonskej kuchyne: misom.   

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa