Ryby a morské plody

Recepty na jedlá z rýb pripravené v Big Green Egg.

Pečená kambala pripravená vcelku podávaná s omáčkou antiboise

51 1 mes. pred
Obľúbené
Kambale sa hovorí aj kráľovná rýb. Niektorí hostia ju možno uvidia prvý krát v živote a preto si ju nechajte ako špeciálne menu na nevšedné chvíle. S tradičnou omáčkou antiboise ohromí každého!

Blackened rybie filé a lá Louisiana

57 3 mes. pred
Obľúbené
Milujete ryby pripravené v Big Green Egg? Vyskúšajte recept na blackened  čierne resp. sčernené ryby. Je to ľahké, kreatívne a mimoriadne chutné!

Deluxe rolky z mainského homára

69 3 mes. pred
Obľúbené
Už ste niekedy chceli urobiť homárske rolky? Zapáľte drevené uhlie vo svojom Big Green Egg pre tento lahodný luxusný homársky sendvič v štýle kamado.

Grilované krevety s paradajkovou salsou

60 3 mes. pred
Obľúbené
Krevetové špízy z Big Green Egg? Vynikajúci nápad! Naše veľké krevety však môžete grilovať aj priamo na rošte. Ako na to? V tomto recepte vám to radi vysvetlíme.  

Dusené srdcovky s omáčkou Pernod

63 3 mes. pred
Obľúbené
Dokážete o svojom zelenom vajíčku Big Green Egg pripraviť srdcovky? Náš recept na tento druh lastúrnikov je jednoduchý, neuveriteľne chutný a veľmi rýchly na prípravu. Zapáľte drevné uhlie vo svojom kamado a pripravte...

Losos en Croûte zapečený v lístkovom cestíčku

299 7 mes. pred
Obľúbené
En croute je spôsob prípravy jedál, pri ktorom sa surovina zabalí do cesta a upečie​. Losos en croute  z  Big Green Egg je prekvapivo lahodná variácia tejto vianočnej klasiky.

Guláš s kráľovskými krevetami, paradajkami a mungo fazuľou

290 8 mes. pred
Obľúbené
Dnešnou ponukou je zeleninový guláš, v ktorom sa zeleninka  dusí vo vývare z paradajkového pretlaku, bieleho vína a smažených lastúr veľkých kreviet. Všetko pekne spolu, všetko pekne v zelenom vajíčku Big Green Egg....

LUXUSNÉ JARNÉ ROLKY SO SÓJOVO-LIMETKOVÝM DRESINGOM

231 10 mes. pred
Obľúbené
Jarné rolky z Big Green Egg musíte vyskúšať! Sú plnené krevetami carabineros, ktoré sú tie najexkluzívnejšie a údajne najchutnejšie krevety na svete a vyzerajú ako veľké červené raky. Veríme, že príprava a konzumácia...

Mušle à la Big Green Egg

305 1 rok pred
Obľúbené
Rýchly a jednoduchý spôsob, ako dostať na stôl lahodnú panvicu s mušľami. V našom recepte na slávky z  Big Green Egg sa mušle pripravujú vo woku. Jednoduché to ľahké a zvládne to každý, kto si dokáže zaobstarať mušle!...

Gratinované slávky

259 1 rok pred
Obľúbené
Aj vy milujete mušle? Ak áno, v tom prípade si túto gratinovanú porciu mušlí  musíte každopádne dopriať a pripraviť  si ich v  Big Green Egg. Úspech bude zaručený!

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa