Ryby a morské plody

Recepty na jedlá z rýb pripravené v Big Green Egg.

Údené hrebenatky alias mušle sv. Jakuba s mozzarellou a pečenými paprikami

69 3 týždne pred
Obľúbené
Jednoduchý, rýchly a chutný recept na hrebenatky – mušle Sv. Jakuba, ktoré patria k najlahodnejším druhom plodov mora.  Údené v Big Green Egg s mozzarellou a pečenou paprikou chutia labužnícky!

Závin z homára s omáčkou antiboise

101 3 mes. pred
Obľúbené
Existuje veľa receptov, ako pripraviť homára a zároveň aj rovnako veľa spôsobov, ako ho jesť. Ak si na vianočnú večeru naservírujete homára podľa nášho receptu na spôsob závinu s omáčkou antibois, určite sa vám s Big...

Japonský kotlíkový hotpot so sójovým mliekom, zeleninou a morskými plodmi

120 6 mes. pred
Obľúbené
Hľadáte v ponuke receptov Big Green Egg netradičné jedlo? Dnešný japonský štýl varenia v “hotpote” zahŕňa sójové mlieko, japonské koreniny, zeleninu a morské plody.

Grilovaný baklažán s lososom, žltochvostým Yellowtail a misom

59 6 mes. pred
Obľúbené
V tomto japonskom recepte kombinujeme chuť baklažánu s filetom z lososa a rybou Yellowtail,  obzvláštnené korenín z japonskej kuchyne: misom.   

Špízy z kráľovských kreviet s pikantným dipom na spôsob Surf ’n’ turf

77 7 mes. pred
Obľúbené
Ste blázni do veľkých šťavnatých kráľovských kreviet ? Ak si plánujete pripraviť lahodné špízy z kreviet, dokúpte si aj slaninku. Kráľovské krevety, slaninka a zelené vajíčko Big Green Egg sa stanú  vašimi najlepšími...

Údená makrela pripravená na sene a pare

236 9 mes. pred
Obľúbené
Máte radi dusenú či údenú makrelu? Odteraz si môžete túto lahodnú rybu pripraviť jednoducho vo svojom Big Green Egg a dať jej tak špeciálny punc obľúbenej chuti. Makrela sa v zelenom vajíčku pripravuje skutočne...

Pečené filety z makrely

122 9 mes. pred
Obľúbené
Máte chuť na voňavý kus chutnej ryby z Big Green Egg? S našim receptom na pečenú makrelu budete mať večeru hotovú za chvíľu a zaručene sa stane vašim obľúbeným!

Pečená makrela

140 9 mes. pred
Obľúbené
Ak ste už  niekedy vo svojom Big Green Egg pripravovali údenú makrelu, potom je najvyšší čas, aby ste si vyskúšali pripraviť aj našu lahodnú pečenú makrelu.  

Slávky na ázijský spôsob

55 1 rok pred
Obľúbené
Náš jednoduchý recept na slávky je plný ázijských chutí, kokosového mlieka, chilli, zázvoru, ingrediencií, ktoré spolu vytvárajú fantasticky chutný pokrm! Pri príprave sa inšpirujte fotoreceptom.

Losos v chrumkavej brioške s opečenou zeleninou

56 1 rok pred
Obľúbené
Náš recept na lososa brioške je ľahký na prípravu jeho výslednú chuť si obľúbi každý gurmán, ktorý miluje kombináciu ryby a chutného sýteho pečiva. Prílohu tvorí zelenina, opečená na woku.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa