Archív článkov December, 2019

Vianočná bábovka s brusnicovým kompótom

320 4 roky pred
Obľúbené
Chutný recept na vianočnú bábovku s brusnicovým kompótom. Pripravte si bábovku v Big Green Egg, ktorá bude chutiť skvelo.

Vitello tonnato

483 4 roky pred
Obľúbené
Vyskúšajte studené talianske predjedlo pre labužníkov v Big Green Egg verzii, ktoré sa skladá z pečeného teľacieho mäsa, servírované za studena s tuniakovou omáčkou. Stačí pridať sendvič a skvelý obed máte hotový.

Údený bravčový bôčik

794 4 roky pred
Obľúbené
Pokiaľ chcete dodať bravčovému bôčika extra chuť, môžete ho pred prípravou naložiť do slaného nálevu alebo marinády. V tomto recepte na bravčový bôčik sa mäso nechá naložené v slanom náleve.

Tortilla (základný recept)

493 4 roky pred
Obľúbené
Tortila je základom mnohých mexických pokrmov. Môžete ich pripraviť vo všetkých možných variantách ako quesadillas, enchiladas, burritos, fajitas a tacos, to všetko v Big Green Egg.

Rebrá so sladkou marinádou zo sójovej omáčky a jablčného octu

309 4 roky pred
Obľúbené
Chuť pečených bravčových rebierokje do značnej miery ovplyvnená správne yvolenou marinádou. Sladká sójová marináda s jablčným octom je pre rebrierka vynikajúcou voľbou.

Sendvič s trhaným bravčovým mäsom

638 4 roky pred
Obľúbené
Nebudeme vám klamať, príprava trhaného bravčového mäsa vám potrvá niekoľko hodín. Ale tá lahodná chuť za to určite stojí. Pripravte si v Big Green Egg chutný sendvič s trhaným bravčovým mäsom.

Chrumkavé kuracie stehienka

331 4 roky pred
Obľúbené
Pokiaľ máte radi kuracie stehienka, určite musíte vyskúšať nasledujúci recept! Zázvor s cesnakom nám stehná v Big Green Egg krásne prevoňajú.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa