Recepty

Recepty pre zelené vajíčko Big Green Egg

Údená makrela pripravená na sene a pare

86 3 týždne pred
Obľúbené
Máte radi dusenú či údenú makrelu? Odteraz si môžete túto lahodnú rybu pripraviť jednoducho vo svojom Big Green Egg a dať jej tak špeciálny punc obľúbenej chuti. Makrela sa v zelenom vajíčku pripravuje skutočne...

Pečené filety z makrely

29 4 týždne pred
Obľúbené
Máte chuť na voňavý kus chutnej ryby z Big Green Egg? S našim receptom na pečenú makrelu budete mať večeru hotovú za chvíľu a zaručene sa stane vašim obľúbeným!

Pečená makrela

25 4 týždne pred
Obľúbené
Ak ste už  niekedy vo svojom Big Green Egg pripravovali údenú makrelu, potom je najvyšší čas, aby ste si vyskúšali pripraviť aj našu lahodnú pečenú makrelu.  

Jablkový koláč s marhuľovým džemom

24 1 mes. pred
Obľúbené
V tomto recepte vám ukáže, ako jednoducho si pripraviť domáci jablkový koláč pekne od začiatku. Všetci milujú jablkový koláč plný čerstvých jabĺk špeciálne s arómou z Big Green Egg!

Brioška

75 1 mes. pred
Obľúbené
Tento recept vám ukáže, ako jednoducho si dokážete upiecť vynikajúcu briošku v Big Green Egg. Perfektnú na prípravu francúzskeho toastu, ktorý môžete podávať samostatne alebo s marmeládou, čerstvým ovocím, roztopenou...

Hovädzie guľky v slaninovom župane „moink”

8 1 mes. pred
Obľúbené
Ugrilujte si populárne moink guličky, ktorých základom je šťavnaté hovädzie mäso a chrumkavá slanina. Tento BBQ recept budú vaši hostia milovať, preto ich určite pripravte veľmi veľa.

Údené bravčové rebierka so sladkými zemiakmi a šalátom zo zelenej kapusty

71 1 mes. pred
Obľúbené
Bravčové rebrá sú veľkolepým kusom mäsa, ktorý sa skutočne ľahko pripravuje. Pozvite svojich hostí a určite stavte na údené rebrá, ktoré budú chutiť úžasne. Jedlá z Big Green Egg sú jedinečné!

Hamburgery plnené mangom

27 2 mes. pred
Obľúbené
Ak hľadáte originálny recept na prípravu hamburgera, gratulujeme - práve ste ho našli. Mangová plnka mu dodá obzvlášť prekvapivú a netradičnú chuť.

Plnené papriky so zeleninovou koreniacou zmesou

24 2 mes. pred
Obľúbené
Na rozdiel od mnohých iných koreniacich zmesí naša lahodná zeleninová zmes neobsahuje cukor. Pri tomto recepte koreniacu zmes použijeme na ochutenie plnky do pečených paprík. Chutia úžasne!

FOCACCIA - talianska chlebová placka

29 2 mes. pred
Obľúbené
Focaccia (fokača) je talianska chlebová placka. Pripomína naše chlebové posúchy. Pripravená v zelenom vajíčku Big Green Egg jetáto placka každopádne prudko návyková!

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa