Archív článkov February, 2022

Losos v chrumkavej brioške s opečenou zeleninou

141 1 rok pred
Obľúbené
Náš recept na lososa brioške je ľahký na prípravu jeho výslednú chuť si obľúbi každý gurmán, ktorý miluje kombináciu ryby a chutného sýteho pečiva. Prílohu tvorí zelenina, opečená na woku.

Orechovo-pivový chlieb pečený zelenom v liatinovom pekáči

220 1 rok pred
Obľúbené
Chcete si vo svojom Big Green Egg upiecť naozaj výdatný chlebík? Náš recept na orechovo-pivný chlieb si môžete upiecť v zelenom liatinovom pekáči. Chutí výborne!

Indický chlieb Naan

151 1 rok pred
Obľúbené
Dostal iste chúťky na obľúbený indický chlieb Naan? Upečte si ho rýchlo vo svojom Big Green Egg. Že už cítite vôňu čerstvo upečeného chleba? Je vskutku nezameniteľná!

Zaľúbené čokoládové briošky

151 1 rok pred
Obľúbené
Prekvapte svojho miláčika na Valentína kúzlom čokolády spojeným s kúzlom Big Green Egg, v podobe zvodných čokoládových briošiek.

Panský chlieb s pomarančovo-zázvorovou plnkou

168 1 rok pred
Obľúbené
Pečenie chleba v Big Green Egg? Náš vláčny panský chlieb obsahuje lahodnú plnku zo zázvoru, pomaranča a hrozienok a ako toping dominuje glazúra z medu a whisky.

Koreniaca zmes na hovädzie mäso

132 1 rok pred
Obľúbené
Dostali ste chuť na pomaly pečenú hovädziu hruď, pripravenú pri nízkej teplote alebo grilovaný hovädzí steak z Big Green Egg? Vytvorte si svoju personalizovanú koreniacu zmes.

Koreniaca zmes bez obsahu soli

134 1 rok pred
Obľúbené
Chcete v Big Green Egg pripraviť solené mäso s aromatickou koreniacou zmesou na jeho povrchu? Náš recept na koreniacu zmes bez soli je to pravé a Váš recept nepresolí.

Koreniaca zmes na bravčové mäso

158 1 rok pred
Obľúbené
Chystáte sa v Big Green Egg pripraviť bravčové mäso a hľadáte vhodnú koreniacu zmes ochutenie rebierok či trhaného bravčového mäsa? Použitím tejto domácej zmesi dodáte jedlu ešte väčšiu chuť!

Koreniaca zmes na kura

158 1 rok pred
Obľúbené
Máte chuť na prípravu chutného kuracieho mäska v Big Green Egg? S našim domácim receptom na koreniacu zmes na kuracie mäso bude jedlo ešte chutnejšie!

Ako na výrobu svojej vlastnej koreniacej zmesi?

160 1 rok pred
Obľúbené
Domáce koreniace zmesi na prípravu kuracieho, hovädzieho alebo bravčového mäsa v Big Green Egg. Dnešný blog vás naučí všetko, čo potrebujete vedieť o výrobe vlastných zmesí. Tak si to poďme okoreniť!

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa