Dezerty a sladké jedlá

Dezerty a sladké jedlá z receptára Big Green Egg.

Ovocná zmes Tutti Frutti

24 2 mes. pred
Obľúbené
Po ochutnaní tohto receptu budete vo svojom Big Green Egg pripravovať iba tutti frutti. Zelené vajíčko dodá zmesi chuťový vnem navyše.

Jablkový koláč s marhuľovým džemom

221 6 mes. pred
Obľúbené
V tomto recepte vám ukáže, ako jednoducho si pripraviť domáci jablkový koláč pekne od začiatku. Všetci milujú jablkový koláč plný čerstvých jabĺk špeciálne s arómou z Big Green Egg!

Brioška

142 6 mes. pred
Obľúbené
Tento recept vám ukáže, ako jednoducho si dokážete upiecť vynikajúcu briošku v Big Green Egg. Perfektnú na prípravu francúzskeho toastu, ktorý môžete podávať samostatne alebo s marmeládou, čerstvým ovocím, roztopenou...

Čokoládové tortičky s grilovaným ananásom

25 8 mes. pred
Obľúbené
Ako upiecť sladkú čokoládovú lávovú tortičku, čokoládový koláč s grilovaným ananásom v zelenom vajíčku Big Green Egg? Ide o jednoduchý recept na čokoládový koláčik je plný tečúcej karamelovej lávy.

Zaľúbené čokoládové briošky

30 9 mes. pred
Obľúbené
Prekvapte svojho miláčika na Valentína kúzlom čokolády spojeným s kúzlom Big Green Egg, v podobe zvodných čokoládových briošiek.

Menu: Jarabica poľná v slanom ceste, guláš z diviaka a jablkovo-gaštanový koláč

43 1 rok pred
Obľúbené
Túto jeseň vám bude chutiť. Naše trojchodové menu s predkrmom z jarabice, sýtym diviačim gulášom a lahodným jablkovo-gaštanovým koláčom ako sladkou bodkou na záver. Rozpáľte drevné uhlie, začíname.

Jednoduchý hruškový koláč z lístkového cesta

226 1 rok pred
Obľúbené
Pripravte si úžasne lahodný koláč iba zo štyroch surovín! Karamelizovaný hruškový koláč, ktorý vyzerá ako obrátený jablčník, pečený medzi dvoma kameňmi na pečenie.

Horúce lávové koláčiky s grilovaným banánom

34 1 rok pred
Obľúbené
Pripravte si vo vajíčku Big Green Egg aj vy tie najchutnejšie lávové koláčiky, ktoré sú lahodné a super rýchle na prípravu. Ak ste milovníkom čokolády, potom naše horúce lávové koláčiky určite oceníte

Jablkový koláč s trstinovým cukrom

30 1 rok pred
Obľúbené
Ak chcete svojmu jablkovému koláču dodať obľúbenú dymovú chuť, potom pre vás máme dnešný recept na jablkový koláč pečený v zelenom vajíčku Big Green Egg s prídavkom tejto lahodnej údenej chuti.

Jablkové bomby plnené syrom Brie

76 1 rok pred
Obľúbené
Plánujete vo svojom vajíčku Big Green Egg pripraviť vzrušujúci a lahodný dezert? Potom sú naše jablkové bomby plnené syrom brie skutočne tou pravou „bombou”!

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa