Archív článkov November, 2021

Užitočné tipy a triky na prípravu čerstvej ryby

770 2 roky pred
Obľúbené
Ak si chcete na svojom vajíčku Big Green Egg pripraviť čerstvé ryby, poradíme vám, ako si zadovážiť rybu tej najvyššej kvality. Naučte sa filetovať ryby pomocou našich tipov a trikov.

Menu: Jarabica poľná v slanom ceste, guláš z diviaka a jablkovo-gaštanový koláč

404 2 roky pred
Obľúbené
Túto jeseň vám bude chutiť. Naše trojchodové menu s predkrmom z jarabice, sýtym diviačim gulášom a lahodným jablkovo-gaštanovým koláčom ako sladkou bodkou na záver. Rozpáľte drevné uhlie, začíname.

Pikantné krevety

239 2 roky pred
Obľúbené
Žiadna úspešná záhradná párty sa nezaobíde bez chutného občerstvenia. Na tú dnešnú vám opäť dobre poslúži zelené vajíčko a krevety s pečenými paradajkami.

Mini pizza s pestom, kozím syrom a pečenou paprikou

271 2 roky pred
Obľúbené
Hľadáte vhodné recepty na párty oslavu? Pripravte si tieto malé párty pizze zo zeleného vajíčka Big Green Egg. Ich príprava je rýchla a nenáročná a v pohode ich budete môcť jesť aj rukami.

Letný melónový sen so šumivým sektom

268 2 roky pred
Obľúbené
Vedeli ste, že pomocou grilu Big Green Egg si môžete pripraviť šumivý koktail z melónu? Je skutočne fantastický!

Bloody Mary s čerstvými ustricami

245 2 roky pred
Obľúbené
Chcete si pripraviť chutný koktail? Vajíčko Big Green Egg sa veľmi dobre hodí na údenie. Údené paradajky ako základ pre krvavú Bloody Mary bezpochybne uspokojí chuť každého koktailového fajnšmekra.

Madridský vývar „cocido madrileño”

219 2 roky pred
Obľúbené
Rozhodli ste sa pre prípravu trojchodového španielskeho pokrmu „cocido madrileño” vo svojom zelenom vajíčku? Radi vám ukážeme, ako tento madridský recept úspešne zvládnuť v Big Green Egg.

Argentinská omáčka Chimichurri ku grilovanému mäsu

225 2 roky pred
Obľúbené
Chimichurri je azda najobľúbenejšou argentínskou omáčkou, ktorá sa tradične používa s hovädzím mäsom. Vynikajúco chutí so steakami ako sú hovädzie steaky Bavette alebo Picanho z hovädzej slabiny.

Ratatouille

315 2 roky pred
Obľúbené
Recept z Big Green Egg na ratatouille s cuketou, baklažánom, paradajkou a paprikou je hitom. Je to vynikajúce zeleninové jedlo, ktoré vyzerá veľkolepo. Bylinkový olej dotvára výnimočnú chuť.

Smažené polentové koláčiky

269 2 roky pred
Obľúbené
Polenta je mletá kukuričná múka a známa talianska ingrediencia. Polentové chipsy alebo hranolčeky, alebo polentové koláčiky z Big Green Egg sú vynikajúcim občerstvením a aj prílohou.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa