Údenie

Vianočná šunka s medovo-horčicovou omáčkou

186 2 roky pred
Obľúbené
Táto fínska vianočná šunka s medovo-horčicovou omáčkou zo zeleného vajíčka Big Green Egg, bude chutným pokrmom na sviatočnom stole.

Pstruh lososový údený na sene z byliniek

143 2 roky pred
Obľúbené
Údením pstruha lososového na sene plnom byliniek vo vašom Big Green Egg získa ryba mimoriadnu chuť. Ostáva už len otázka, kedy ho budete čo najskôr servírovať?

Údený trhaný losos bez kože so sladkokyslou zeleninou

156 2 roky pred
Obľúbené
Údený losos bez kože, údený na doske na údenie pre jeho dokonalú chuťovú podobu. Tento recept ponúka jednoduchú techniku varenia v zelenom vajíčku Big Green Egg a to so skvelými výsledkami!

Nátierka z údeného pstruha

141 3 roky pred
Obľúbené
Pstruh lososový je známy tiež ako pstruh dúhový. Túto rybu môžete vo vašom vajíčku smažiť, údiť alebo pripravovať v pare. Takto hotovú rybu môžete rovno servírovať alebo z nej pripraviť nátierku.

Údený losos

137 3 roky pred
Obľúbené
https://biggreenegg.sk/bge-prislusenstvo/ergonomicky-set-nozov-207.htmlRecept popisuje spôsob prípravy údeného lososa so soľou a cukrom. Je to ľahké a výsledok bude lahodný!

Údený jelení chrbát s lesným ovocím, červenou zeleninou a jeruzalemskými artičokmi

168 4 roky pred
Obľúbené
Počas podujatia Flavour Fair Slovensko šéfkuchár reštaurácie ANGELS BB, Andrej Róth pripravil Údený jelení chrbát s lesným ovocím, červenou zeleninou a jeruzalemskými artičokmi.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa