Archív článkov August, 2022

Tradičný japonský Oyakodon s kuracím mäsom, vajcom a ryžou

587 1 rok pred
Obľúbené
Oyakodon, klasika japonska kuchyne, ktorá sa dá jednoducho pripraviť v zelenom vajíčku Big Green Egg. Lahodné jedlo s kuracím mäsom, vajcom a ryžou.  

Japonský kotlíkový hotpot so sójovým mliekom, zeleninou a morskými plodmi

622 1 rok pred
Obľúbené
Hľadáte v ponuke receptov Big Green Egg netradičné jedlo? Dnešný japonský štýl varenia v “hotpote” zahŕňa sójové mlieko, japonské koreniny, zeleninu a morské plody.

Prečo by mohlo byť Big Green Egg vo verzii MiniMax ideálne pre vás?

575 1 rok pred
Obľúbené
Hľadáte vajíčko na malú grilovačku? Verzia vajíčka MiniMax ponúka všetku všestrannosť a kvalitu, ktorú potrebujete, v malom komplexnom prevedení. Prečítajte si všetko o výhodách malého vajíčka Big Green Egg.  

Grilované dvojité jahňacie kotlety s omáčkami ratatouille a chimichurri

429 1 rok pred
Obľúbené
Pripravte si recept na dvojité jahňacie kotlety z Big Green Egg a ľahko dosiahnite tie najlepšie chuťové výsledky. Mäso bude grilované k dokonalosti a bude mať lahodnú chuť - chuť „grilu".  

Chuť Japonska

448 1 rok pred
Obľúbené
Chceli by ste objaviť hlavné koreniny a prísady Japonska? Šéfkuchár Kuniyoshi Ohtawara vysvetľuje tie najdôležitejšie z nich a popisuje ich spôsob používania v jedlách Big Green Egg. Poďte s nami na cestu za poznaním...

Grilovaný baklažán s lososom, žltochvostým Yellowtail a misom

294 1 rok pred
Obľúbené
V tomto japonskom recepte kombinujeme chuť baklažánu s filetom z lososa a rybou Yellowtail,  obzvláštnené korenín z japonskej kuchyne: misom.   

Špízy z kráľovských kreviet s pikantným dipom na spôsob Surf ’n’ turf

353 1 rok pred
Obľúbené
Ste blázni do veľkých šťavnatých kráľovských kreviet ? Ak si plánujete pripraviť lahodné špízy z kreviet, dokúpte si aj slaninku. Kráľovské krevety, slaninka a zelené vajíčko Big Green Egg sa stanú  vašimi najlepšími...

Najkrajšia vonkajšia kuchyňa Big Green Egg 2022 - súťaž

1733 1 rok pred
Obľúbené
Máte vonkajšiu kuchyňu, na ktorú ste patrične hrdí? Ak áno, tak sa zapojte do našej súťaže o najkrajšiu vonkajšiu kuchyňu Big Green Egg 2022 a vyhrajte exkluzívne ceny! Na zapojenie sa do súťaže máte čas už len do 26....

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa