Pizza a pečivo

Pizza a pečivo pripravené v keramickom grile Big Green Egg.

Kváskové bagety

180 10 mes. pred
Obľúbené
Tešíte sa na pečenie svojho pečiva v Big Green Egg? Skvelé, pretože zelené vajíčko je na to ako stvorené! Tentokrát vás inšpirujeme receptom na kysnuté kváskové bagety, ktoré sú chutné a zdravé.  

FOCACCIA - talianska chlebová placka

272 1 rok pred
Obľúbené
Focaccia (fokača) je talianska chlebová placka. Pripomína naše chlebové posúchy. Pripravená v zelenom vajíčku Big Green Egg jetáto placka každopádne prudko návyková!

Orechovo-pivový chlieb pečený zelenom v liatinovom pekáči

260 1 rok pred
Obľúbené
Chcete si vo svojom Big Green Egg upiecť naozaj výdatný chlebík? Náš recept na orechovo-pivný chlieb si môžete upiecť v zelenom liatinovom pekáči. Chutí výborne!

Zaľúbené čokoládové briošky

177 1 rok pred
Obľúbené
Prekvapte svojho miláčika na Valentína kúzlom čokolády spojeným s kúzlom Big Green Egg, v podobe zvodných čokoládových briošiek.

Panský chlieb s pomarančovo-zázvorovou plnkou

192 2 roky pred
Obľúbené
Pečenie chleba v Big Green Egg? Náš vláčny panský chlieb obsahuje lahodnú plnku zo zázvoru, pomaranča a hrozienok a ako toping dominuje glazúra z medu a whisky.

Mini pizza s pestom, kozím syrom a pečenou paprikou

187 2 roky pred
Obľúbené
Hľadáte vhodné recepty na párty oslavu? Pripravte si tieto malé párty pizze zo zeleného vajíčka Big Green Egg. Ich príprava je rýchla a nenáročná a v pohode ich budete môcť jesť aj rukami.

Plnená pizza calzone s údeným gréckym syrom Halloumi

197 2 roky pred
Obľúbené
Pomocou kameňa na pizzu dosiahnete vysokú úroveň prípravy a vo výsledku chuť pravej pizze, akú si môžete dopriať v pravých talianskych reštauráciách. Údený syr halloumi je ako stvorený práve na gril.

Pita chlieb s bravčovými rebierkami „Iberico”

168 2 roky pred
Obľúbené
Ako často vo svojom zelenom vajíčku pripravujete pečené či grilované rebierka? V našom recepte sú rebierka Iberico bez kostí a sú jednoducho pripravované vo vajíčku Big Green Egg.

Krevetový hamburger plnený pikantnou sladkokyslou zeleninou Atjar

157 2 roky pred
Obľúbené
Táto veľmi osviežujúca variácia na hamburgery z kreviet zo zeleného vajíčka Big Green Egg sa stáva ešte chutnejšou, a to vďaka východoázijskému nádychu pikantného zeleninového atjaru.

Domáce hamburgerové žemle

312 2 roky pred
Obľúbené
Ak si vo svojom Big Green Egg plánujete pripraviť perfektný hamburger, odporúčame vám použiť náš skvelý recept na hamburgerovú žemľu, ktorá je základom každého dobrého burgeru. Súhlasíte?

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa