Pizza a pečivo

Pizza a pečivo pripravené v keramickom grile Big Green Egg.

Základné cesto na pizzu

89 1 mes. pred
Obľúbené
Dokonalá pizza z Big Green Egg  s dlhšou prípravou cesta, no výsledok je fenomenálny. Ponúkame vám recept na základné domáce cesto na pizzu od Vincenza Onnemba z Amsterdamu.  

Základné - špičkové cesto na pizzu

79 1 mes. pred
Obľúbené
Chcete vedieť upiecť pizzu ako profesionál? Všetko začína dokonalým základným cestom. Pripravte si s nami špičkový základ na pizzu, ktoré pečie aj Vincenzo Onnembo z pizzérie v Amsterdame.

Základná pizza od Vincenza z Amsterdamu

82 1 mes. pred
Obľúbené
Zvyknete si vo svojom zelenom vajíčku Big Green Egg piecť svoju vlastnú pizzu? Vincenzo Onnembo z pizzérie nNea Pizza v Amsterdame s vami podelí o jednoduchý recept na jeho obľúbenú pizzu tak, aby ste si sami zvládli...

Perfektná pizza ako od profesionála

58 1 mes. pred
Obľúbené
Vždy ste si priali naučiť sa piecť pizzu vo svojom zelenom vajíčku tak, aby chutila ako od profesionála?  Vincenzo Onnembo z neapolskej pizzérie nNea  nám vysvetlí, ako si upiecť dokonalú pizzu.  

Kváskové bagety

273 1 rok pred
Obľúbené
Tešíte sa na pečenie svojho pečiva v Big Green Egg? Skvelé, pretože zelené vajíčko je na to ako stvorené! Tentokrát vás inšpirujeme receptom na kysnuté kváskové bagety, ktoré sú chutné a zdravé.  

FOCACCIA - talianska chlebová placka

439 2 roky pred
Obľúbené
Focaccia (fokača) je talianska chlebová placka. Pripomína naše chlebové posúchy. Pripravená v zelenom vajíčku Big Green Egg jetáto placka každopádne prudko návyková!

Orechovo-pivový chlieb pečený zelenom v liatinovom pekáči

354 2 roky pred
Obľúbené
Chcete si vo svojom Big Green Egg upiecť naozaj výdatný chlebík? Náš recept na orechovo-pivný chlieb si môžete upiecť v zelenom liatinovom pekáči. Chutí výborne!

Zaľúbené čokoládové briošky

256 2 roky pred
Obľúbené
Prekvapte svojho miláčika na Valentína kúzlom čokolády spojeným s kúzlom Big Green Egg, v podobe zvodných čokoládových briošiek.

Panský chlieb s pomarančovo-zázvorovou plnkou

273 2 roky pred
Obľúbené
Pečenie chleba v Big Green Egg? Náš vláčny panský chlieb obsahuje lahodnú plnku zo zázvoru, pomaranča a hrozienok a ako toping dominuje glazúra z medu a whisky.

Mini pizza s pestom, kozím syrom a pečenou paprikou

271 2 roky pred
Obľúbené
Hľadáte vhodné recepty na párty oslavu? Pripravte si tieto malé párty pizze zo zeleného vajíčka Big Green Egg. Ich príprava je rýchla a nenáročná a v pohode ich budete môcť jesť aj rukami.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa