Archív článkov November, 2019

Bravčový bôčik na Ázijský spôsob

242 4 roky pred
Obľúbené
Pre tento recept na BBQ bravčový bôčik necháme mäso najprv 24 hodín marinovať. Marináda dodá mäsu delikátnu ázijskú príchuť. V tomto prípade je potrebné, aby bol bravčový bôčik s kožou.

Tekvicové tortičky

214 4 roky pred
Obľúbené
Tieto originálne tekvicové tortičky z Big Green Egg sú ideálnym občerstvením. Či už ako skvelý predkrm, alebo chuťovka na vašej párty alebo ako jedinečná zeleninová príloha.

Pizza prosciutto

259 4 roky pred
Obľúbené
Jednoduchý recept na prípravu skvelého cesta, pizza omáčky z rajčín a samozrejme návod ako pizzu upiecť v Big Green Egg. Poďme na to!

Nátierka z údeného pstruha

296 4 roky pred
Obľúbené
Pstruh lososový je známy tiež ako pstruh dúhový. Túto rybu môžete vo vašom vajíčku smažiť, údiť alebo pripravovať v pare. Takto hotovú rybu môžete rovno servírovať alebo z nej pripraviť nátierku.

Údený losos

278 4 roky pred
Obľúbené
https://biggreenegg.sk/bge-prislusenstvo/ergonomicky-set-nozov-207.htmlRecept popisuje spôsob prípravy údeného lososa so soľou a cukrom. Je to ľahké a výsledok bude lahodný!

Kráľovské krevety s cesnakom

262 4 roky pred
Obľúbené
Pripravte si kráľovské krevety na špíze. No nie je to skvelý nápad? Môžete ich podávať ako predjedlo alebo hlavný chod, na obed alebo ako ľahké občerstvenie.

Grilované kačacie prsia na pomarančoch s červenou kapustou

721 4 roky pred
Obľúbené
Kačacie prsia a pomarančová omáčka je delikátna kombinácia. V tomto recepte sa kačica pripravuje s plátkami pomaranča a ich chuť sa vďaka grilovaniu v Big Green Egg premietne do chuti mäsa.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa