Vegetariánske jedlá

Vegetariánske jedlá a bezmäsité pokrmy z receptára Big Green Egg.

PEČENÝ KARFIOL VCELKU S BYLINKAMI

85 3 mes. pred
Obľúbené
Často vyprážate karfiolové ružičky, no tentokrát by ste si chceli  v Big Green Egg urobiť karfiol vcelku? Zelené vajíčko Vám bude v tomto nápomocné, nakoľko sa dá použiť i ako bežná  rúra na pečenie. Vyskúšajte!

Syrová pena z údeného rokfortu s čakankou

44 3 mes. pred
Obľúbené
Syrovú pena z údeného rokfortu s čakankou môžete postaviť ako hlavný vegetariánsky  chod cez Vianoce. Zelené vajíčko Big Green Egg sa o všetko postará.

Sladký banánový chlebík

80 3 mes. pred
Obľúbené
Banánový chlieb je druh sladkého chleba vyrobeného z roztlačených banánov. Šťavnatý,  sladký a rýchly chlebík, ktorý v receptári Big Green Egg rozhodne nesmie chýbať!

Chutný flan so sladkou ryžovou náplňou

94 4 mes. pred
Obľúbené
Originální flan má svoje čestné miesto vo svetovej kuchyni, pričom každá krajina svoj flan pripravuje  podľa tradičnej receptúry. Náš má chutnú ryžovú náplň krémovej konzistencie a z Big Green Egg chutí skvelo!

Bohémsky jablkový pie

138 4 mes. pred
Obľúbené
Bohémsky vynikajúci apple pie z Big Green Egg, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani Američan. Plnka navyše pozostáva z jablka, hrozienok a z frangipane: mandľového krému, ktorý jej dodá bohémsku chuť. Výnimočné!  

Čokoládovo-oriešková torta

123 4 mes. pred
Obľúbené
Aj ty si tzv. čokoholik? Potom je táto čokoládová torta s orechovou plnkou, ktorej ingrediencie prešli údením v Big Green Egg, presne  pre vás. Pozor, je to extrémne návykové!  

CUKETOVÁ POLIEVKA

129 6 mes. pred
Obľúbené
Aj vy máte v lete prebytok cukiniek? Dnes si skúsime pripraviť lahodnú cuketovú polievku, ktorú pred vložením cukety do zeleného liatinového pekáča grilujeme na liatinovom rošte, čo dodá polievke príjemnú, jemnú...

Cestovinový šalát s grilovanou zeleninou

91 6 mes. pred
Obľúbené
Hľadáte ten najchutnejší cestovinový šalát? Môžete si ho pripraviť jednoducho a rýchlo grilovaním zeleniny v Big Green Egg. Vynikajúce a zdravé vegetariánske jedlo, plné skvelej chuti!  

Domáce pražené orechy

153 7 mes. pred
Obľúbené
Neviete sa nabažiť chuti čerstvo opražených orechov? Nečakajte a opečte si ich sami vo svojom Big Green Egg. Je to jednoduchšie, ako si myslíte. S príslušenstvom otočného ražňa a otáčaciemu košu k ražňu to hravo...

Kváskové bagety

180 10 mes. pred
Obľúbené
Tešíte sa na pečenie svojho pečiva v Big Green Egg? Skvelé, pretože zelené vajíčko je na to ako stvorené! Tentokrát vás inšpirujeme receptom na kysnuté kváskové bagety, ktoré sú chutné a zdravé.  

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa