Vegetariánske jedlá

Vegetariánske jedlá a bezmäsité pokrmy z receptára Big Green Egg.

Základné cesto na pizzu

89 1 mes. pred
Obľúbené
Dokonalá pizza z Big Green Egg  s dlhšou prípravou cesta, no výsledok je fenomenálny. Ponúkame vám recept na základné domáce cesto na pizzu od Vincenza Onnemba z Amsterdamu.  

Základné - špičkové cesto na pizzu

79 1 mes. pred
Obľúbené
Chcete vedieť upiecť pizzu ako profesionál? Všetko začína dokonalým základným cestom. Pripravte si s nami špičkový základ na pizzu, ktoré pečie aj Vincenzo Onnembo z pizzérie v Amsterdame.

Základná pizza od Vincenza z Amsterdamu

82 1 mes. pred
Obľúbené
Zvyknete si vo svojom zelenom vajíčku Big Green Egg piecť svoju vlastnú pizzu? Vincenzo Onnembo z pizzérie nNea Pizza v Amsterdame s vami podelí o jednoduchý recept na jeho obľúbenú pizzu tak, aby ste si sami zvládli...

Perfektná pizza ako od profesionála

58 1 mes. pred
Obľúbené
Vždy ste si priali naučiť sa piecť pizzu vo svojom zelenom vajíčku tak, aby chutila ako od profesionála?  Vincenzo Onnembo z neapolskej pizzérie nNea  nám vysvetlí, ako si upiecť dokonalú pizzu.  

Lyžicový chlieb alias spoonbread v juhoamerickom štýle

54 2 mes. pred
Obľúbené
Spoonbread  na báze kukuričnej múky je rozšírený v niektorých častiach južných Spojených štátov. Základný recept na chlieb  obsahuje kukuričnú múku, mlieko, maslo a vajcia a tradične  sa konzumuje lyžicou.

PEČENÝ KARFIOL VCELKU S BYLINKAMI

342 6 mes. pred
Obľúbené
Často vyprážate karfiolové ružičky, no tentokrát by ste si chceli  v Big Green Egg urobiť karfiol vcelku? Zelené vajíčko Vám bude v tomto nápomocné, nakoľko sa dá použiť i ako bežná  rúra na pečenie. Vyskúšajte!

Syrová pena z údeného rokfortu s čakankou

254 6 mes. pred
Obľúbené
Syrovú pena z údeného rokfortu s čakankou môžete postaviť ako hlavný vegetariánsky  chod cez Vianoce. Zelené vajíčko Big Green Egg sa o všetko postará.

Sladký banánový chlebík

179 7 mes. pred
Obľúbené
Banánový chlieb je druh sladkého chleba vyrobeného z roztlačených banánov. Šťavnatý,  sladký a rýchly chlebík, ktorý v receptári Big Green Egg rozhodne nesmie chýbať!

Chutný flan so sladkou ryžovou náplňou

206 8 mes. pred
Obľúbené
Originální flan má svoje čestné miesto vo svetovej kuchyni, pričom každá krajina svoj flan pripravuje  podľa tradičnej receptúry. Náš má chutnú ryžovú náplň krémovej konzistencie a z Big Green Egg chutí skvelo!

Bohémsky jablkový pie

279 8 mes. pred
Obľúbené
Bohémsky vynikajúci apple pie z Big Green Egg, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani Američan. Plnka navyše pozostáva z jablka, hrozienok a z frangipane: mandľového krému, ktorý jej dodá bohémsku chuť. Výnimočné!  

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa