Archív článkov June, 2021

Farebná dusená mrkva podľa Ralpha de Kok

268 2 roky pred
Obľúbené
Farebná dusená mrkva je výbornou prílohou, ktorú môžeme podávať s pečeným alebo údeným mäsom, volským okom, dobrou údeninou, ale pochutnáme si na nejaj s pečenými zemiačikmi.

Pečená cviklová polievka podľa Ralpha de Kok

251 2 roky pred
Obľúbené
Odborník prípravy jedál v Big Green Egg - Ralph de Kok prezentuje niekoľko spôsobov prípravy, pri ktorých je k dispozícii lahodná a zdravá zeleninka, ktorú bežne pestujete vo svojich záhradkách.

Zdravé dusené špízy z Big Green Egg podľa Ralpha de Kok

195 2 roky pred
Obľúbené
Varenie v pare je technika, ktorá sa podľa môjho názoru pri používaní Big Green Egg uplatňuje žalostne málo. V tomto recepte na zdravé špízy som najskôr blanšíroval mrkvu a zemiaky v horúcom vývare.

Nechajte sa opantať chuťou koreňovej zeleniny a jedlými hľuzami

298 2 roky pred
Obľúbené
Denná porcia koreňovej zeleniny a hľúz je súčasťou zdravej výživy, pričom sa často podáva varená či pečená. K zdravším a chutnejším spôsobom prípravy zeleniny je jej príprava v Big Green Egg. 

Kurča na spôsob Coq au vin

228 2 roky pred
Obľúbené
Stará francúzska klasika Coq au vin znamená - na víne. Legenda hovorí, že stopy coq au vin siahajú až do obdobia dávnej Galie. V dnešnom recepte akurát vymeníme kohúta za rovnako dobré kuriatko...

Vegetariánske lasagne s provensálskou zeleninou a šalátom z fenikla

208 2 roky pred
Obľúbené
Lasagne bez tradičných cestovinových plátkov? V našom vegetariánskom recepte, ktorý je variáciou boloňských lasagní, cestovinové plátky jednoducho nahradíte chutnou provensálskou zeleninou.

Francúzsky Cassoulet

750 2 roky pred
Obľúbené
Jedli ste už niekedy klasický francúzsky guláš cassoulet? Náš recept na cassoulet z Big Green Egg chutí naozaj vynikajúco!

Pečená hovädzia picanha

231 2 roky pred
Obľúbené
Pečená hovädzia kvetová špička alias picanha patrí medzi tie klasické jedlá, ktoré by ste si v zelenom vajíčku Big Green Egg mali rozhodne mal pripraviť. Vrstva tuku dodá hovädziemu mäsu extra chuť!

Pizza Margherita

296 2 roky pred
Obľúbené
Dostali ste chuť na pizzu Margherita? Pripravte si túto tradičnú pizzu sami vo svojom Big Green Egg. Drevné uhlie a kameň na pizzu jej zaistia autentickú a nezameniteľnú chuť Neapola.

Pomaly pečený bravčový bôčik

874 2 roky pred
Obľúbené
Ak ste pomaly pečené mäsko z bôčika už niekedy ochutnali viete, že je to pravý gurmánsky evergreen. Jednoducho poctivý recept, ktorý patrí ku klasikám varenia v Big Green Egg.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa