Archív článkov 2019

Vianočná bábovka s brusnicovým kompótom

332 4 roky pred
Obľúbené
Chutný recept na vianočnú bábovku s brusnicovým kompótom. Pripravte si bábovku v Big Green Egg, ktorá bude chutiť skvelo.

Vitello tonnato

526 4 roky pred
Obľúbené
Vyskúšajte studené talianske predjedlo pre labužníkov v Big Green Egg verzii, ktoré sa skladá z pečeného teľacieho mäsa, servírované za studena s tuniakovou omáčkou. Stačí pridať sendvič a skvelý obed máte hotový.

Údený bravčový bôčik

819 4 roky pred
Obľúbené
Pokiaľ chcete dodať bravčovému bôčika extra chuť, môžete ho pred prípravou naložiť do slaného nálevu alebo marinády. V tomto recepte na bravčový bôčik sa mäso nechá naložené v slanom náleve.

Tortilla (základný recept)

540 4 roky pred
Obľúbené
Tortila je základom mnohých mexických pokrmov. Môžete ich pripraviť vo všetkých možných variantách ako quesadillas, enchiladas, burritos, fajitas a tacos, to všetko v Big Green Egg.

Rebrá so sladkou marinádou zo sójovej omáčky a jablčného octu

332 4 roky pred
Obľúbené
Chuť pečených bravčových rebierokje do značnej miery ovplyvnená správne yvolenou marinádou. Sladká sójová marináda s jablčným octom je pre rebrierka vynikajúcou voľbou.

Sendvič s trhaným bravčovým mäsom

686 4 roky pred
Obľúbené
Nebudeme vám klamať, príprava trhaného bravčového mäsa vám potrvá niekoľko hodín. Ale tá lahodná chuť za to určite stojí. Pripravte si v Big Green Egg chutný sendvič s trhaným bravčovým mäsom.

Chrumkavé kuracie stehienka

352 4 roky pred
Obľúbené
Pokiaľ máte radi kuracie stehienka, určite musíte vyskúšať nasledujúci recept! Zázvor s cesnakom nám stehná v Big Green Egg krásne prevoňajú.

Bravčový bôčik na Ázijský spôsob

247 4 roky pred
Obľúbené
Pre tento recept na BBQ bravčový bôčik necháme mäso najprv 24 hodín marinovať. Marináda dodá mäsu delikátnu ázijskú príchuť. V tomto prípade je potrebné, aby bol bravčový bôčik s kožou.

Tekvicové tortičky

218 4 roky pred
Obľúbené
Tieto originálne tekvicové tortičky z Big Green Egg sú ideálnym občerstvením. Či už ako skvelý predkrm, alebo chuťovka na vašej párty alebo ako jedinečná zeleninová príloha.

Pizza prosciutto

261 4 roky pred
Obľúbené
Jednoduchý recept na prípravu skvelého cesta, pizza omáčky z rajčín a samozrejme návod ako pizzu upiecť v Big Green Egg. Poďme na to!

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa