Archív článkov September, 2021

Pečenie dobrôt v Big Green Egg. Využite svoje Big Green Egg ako rúru na pečenie

180 1 rok pred
Obľúbené
Ak si chcete v Big Green Egg upiecť chlieb, múčniky či iné lahodné dezerty, môžete smelo zapáliť drevné uhlie. V zelenom vajíčku dosiahnete pre tieto dobroty tie najlepšie výsledky.

Jednoduchý hruškový koláč z lístkového cesta

365 1 rok pred
Obľúbené
Pripravte si úžasne lahodný koláč iba zo štyroch surovín! Karamelizovaný hruškový koláč, ktorý vyzerá ako obrátený jablčník, pečený medzi dvoma kameňmi na pečenie.

Horúce lávové koláčiky s grilovaným banánom

145 1 rok pred
Obľúbené
Pripravte si vo vajíčku Big Green Egg aj vy tie najchutnejšie lávové koláčiky, ktoré sú lahodné a super rýchle na prípravu. Ak ste milovníkom čokolády, potom naše horúce lávové koláčiky určite oceníte

Jablkový koláč s trstinovým cukrom

170 1 rok pred
Obľúbené
Ak chcete svojmu jablkovému koláču dodať obľúbenú dymovú chuť, potom pre vás máme dnešný recept na jablkový koláč pečený v zelenom vajíčku Big Green Egg s prídavkom tejto lahodnej údenej chuti.

Grilované bravčové rebierka s medovou marinádou

191 1 rok pred
Obľúbené
Na prípravu grilovaných rebierok budete potrebovať mäso, lahodne medovú marinádu a zelené vajíčko Big Green Egg. Zapáľte drevné uhlie, začíname!

Dôvody, prečo si kúpiť zelené vajíčko Big Green Egg

190 1 rok pred
Obľúbené
Je jednoduché na obsluhu. Je vyrobené z najkvalitnejších a prírodných materiálov. Je všestranné na použitie. Zelené vajíčko - to je dômyselne prepracovaný, kompletný systém varenia v exteriéri.

Prehľad spôsobov údenia a možnosti dreva na údenie

202 1 rok pred
Obľúbené
Chcete zmeniť zelené vajíčko Big Green Egg na udiareň? V našom blogu si prečítate, ako a kedy správne použiť drevenú štiepku (hobliny), klátiky či drevené grilovacie dosky.

Avokádový šalát s homárom a grilovanou špargľou na cédrovom dreve

111 1 rok pred
Obľúbené
Avokádový šalát s homárom na cédrovom dreve a grilovanou špargľou, si nemôžete nechať ujsť. Ingrediencie si pred príchodom svojich hostí môžete vo vajíčku Big Green Egg pripraviť vopred.

Šalát s grilovaným avokádom a chrumkavými cícerovými fašírkami „falafel”

78 1 rok pred
Obľúbené
Príprava falafel je neuveriteľne ľahká! Cícerové fašírky servírované s chutným grilovaným avokádovým šalátom sú skvelým vegánskym predkrmom, ale aj sýtym a chutným obedom

Vegetariánske tekvicové kari s ryžou basmati

76 1 rok pred
Obľúbené
Príprava kari v Big Green Egg je neuveriteľne jednoduchá, navyše veľmi rýchla a výsledok je chuťovo nezameniteľný. Recept na tekvicové kari je 100% vegánsky, vhodný pre vegetariánov aj vegánov.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa