Dôvody, prečo si kúpiť zelené vajíčko Big Green Egg

Autor2 roky pred od autora 638
Obľúbené0

Je jednoduché na obsluhu. Je vyrobené z najkvalitnejších a prírodných materiálov. Je všestranné na použitie.

A to rozhodne nie je všetko! 


Big Green Egg je totiž oveľa viac, než len „nejaký gril". Zelené vajíčko - to je dômyselne prepracovaný, kompletný systém varenia v exteriéri, pričom je navrhnutý kumulovať a poskytovať teplo tak, ako to nedokáže žiadne iné kamado na trhu. Komfort pri varení, jednoduché použitie a fantastické výsledky varenia sa od ostatných grilov skutočne odlišujú.


Neveríte?
Akonáhle ochutnáte rozdiel, uveríte…
Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2019


Mnohostrannosť a univerzálnosť zeleného vajíčka Big Green Egg

 

 • Niekoľko video inšpirácií pre dokonalé varenie vo vajíčku:

Sviečková z diviny pripravená v Big Green Egg


Čokoládové tortičky s grilovaným ananásom

Domáca pizza prosciutto

Steak z vysokej roštenky s kosťou "Côte de Boeuf"


Jahňacie kotlety s bylinkovou krustou

Ako upiecť jablkový koláč s marhuľovým džemom


 • Grilovanie pri vysokej teplote

Či už grilujete steaky, kotlety, hamburgery či morské plody, s Big Green Egg získajú vaše pokrmy chutnú kôrku, ktorej sa ostatné grily ani zďaleka nevyrovnajú. Vysokoteplotné grilovanie steakov či dokonca smaženie pokrmov je vo vajíčku také expresné a zároveň jednoduché, že budete hľadať dôvody, prečo si pravý steak pripraviť „home-made”. Zbohom, reštaurácie…

 • Všestranné kamado na pečenie

Rodinné či iné spoločenské stretnutia pri dobrom jedle budú nezabudnuteľné, keď svojim hosťom ponúknete chutný kúsok mäsa z Big Green Egg. Jednoducho opečte šťavnatú morku, jahňacie mäso alebo šunku. Vynikajúce chuťové vlastnosti poskytne pečená či dusená  chuť kvalitného mäsa. Bude to najlepšie jedlo, aké vaši hostia kedy ochutnali.

 • Pomalé údenie pri nízkej teplote rozhodne stojí za vyskúšanie

Izolačná keramika vajíčka umožňuje presnú reguláciu teploty aj pri nízkych teplotách. Prajete si grilovať 16 hodín na miernom ohni  alebo zvládnete aj dlhšie? Žiaden problém! Big Green Egg to dokáže s jedným jediným naplnením zásobníka na uhlie!  

 • Externá rúra na pečenie? A prečo nie...

Big Green Egg zvládne upiecť chlieb, pizzu, koláče aj dezerty. A to dokonca lepšie, ako vaša klasická kuchynská rúra. Budete ohromení, keď sa zahryznete do toho najchutnejšieho kúska pizze, aký ste kedy jedli. Ale dosť bolo slov. Musíte ochutnať, aby ste tomu sami uverili!
Dva dôvody, prečo je Big green Egg také populárne

 • Najvyššia kvalita materiálov - naša najmodernejšia keramická technológia a patentované komponenty poskytujú prvotriedne  tepelné vlastnosti, zaručenú kvalitu materiálu a s tým súvisiace skvelé výsledky varenia.

 • Vajce vydrží celý život - ku každému vajíčku Big Green Egg je poskytovaná bezplatná doživotná záruka Best in-Class. Nebojíme sa toho. Za našimi výrobkami si stojíme už viac ako štyridsať rokov.Ďalšie plusy zeleného vajíčka, ktoré rozhodne stoja za povšimnutie:

 • Rýchle a ľahké zapálenie 

Zapálenie drevného uhlia je jednoduché, pričom vaše vajíčko dosiahne teplotu varenia za niekoľko minút ... rovnako rýchlo ako väčšina plynových, peletových alebo briketovacích grilov. 

 • Presné ovládanie teploty

Teplota varenia sa vplyvom patentovaných systémov prúdenia vzduchu nastavuje veľmi ľahko a vysokokvalitný teplomer poskytuje presné hodnoty až do 400 ° C.
 • Zimné barbecue

Zimné grilovanie nemá na Slovensku síce príliš veľkú tradíciu, ale neznamená to, že sa na zimu vaše zelené vajíčko musí odobrať na zimný spánok. Koniec koncov, prečo by ste si vaše obľúbené kamado užívali len pár letných mesiacov, keď ho môžete smelo využívať mesiacov 365 dní v roku? Vďaka jedinečnej izolačnej keramike, nie je vonkajšia teplota pre vaše Big Green Egg žiadnou prekážkou. Teplota vo vajíčku bude i v zime rovnako stabilná, ako v ostatných mesiacoch v roku, bez ohľadu na sneh a dážď.
 • Jednoduché čistenie


Big Green Egg má vonkajšiu glazúru, ktorá sa ľahko čistí. Vnútri zvyškové teplo spaľuje všetky nánosy nečistôt, takže funguje rovnako ako samočistiaca rúra. • Neustále inovácie produktov

Big Green Egg je nepochybne najlepším keramickým grilom na trhu. Aby sme si svoje prvenstvo udržali, venujeme sa výskumu a vývoju  produktov, ktoré ku svojim spotrebiteľom pravidelne prináša technologické vychytávky. Výsledkom je technologická chytrosť úprav, vďaka ktorým je varenie vo vajíčku ešte jednoduchšie. • Zelené vajíčko umožňuje všetky techniky varenia 

Zelené vajíčko Big Grenn Egg, to samozrejme nie je len barbecue. Zvyknete variť pomaly na miernom ohni alebo radi prikúrite, aby ste rýchlo získali svoje vytúžené jedlo?  Alebo ste si zamilovali niektoré svoje obľúbené ingrediencie vychutnať ako údené pokrmy resp. dusené na pare? Toto všetko je vo vašom zelenom vajíčku možné! 


 • Všetky modely Big Green Egg sú vhodné k inštalácii vonkajších letných kuchýň

Pri výbere našich produktov sa o kvalitu a dlhotrvácnosť svojej vonkajšej kuchyne rozhodne obávať nemusíte. Smelo môžete očakávať prvotriednu  úroveň kvality a použitie skutočne len tých najlepších materiálov. Keramický gril BBQ, akým je  Big Green Egg, si predsa nič iné ani nezaslúži. Vedeli ste, že všetky naše modulové rámy a  nadstavbové moduly sú produktmi práškovej metalurgie, pričom sú povrchovo upravené lakovaním pomocou technológie práškovania ocele a hliníka? Oceľ v spodnej časti rámu zaručuje mimoriadnu pevnosť a odolnosť, zatiaľ čo hliníková horná časť a nohy konštrukcie v prípade nežiaduceho poškriabania nehrdzavejú. Práve vďaka týmto vlastnostiam sú moduly Big Green Egg vysoko odolné voči poveternostným vplyvom. 

 • Big Green Egg znamená aj príslušenstvo navrhnuté na mieru Konvektor

EGGspander Kit

Plynový zapaľovač Eggniter

Kameň na pečenie

Digitálny vpichovací teplomer

Regulátor teploty EGG GENIUS Otázka:
Koľko doplnkov poskytuje Big Green Egg jeho používateľom?

Odpoveď: Stovky! Spolu s tisíckami kulinárskych možností, ktoré môžete skúšať a modulovať po zbytok svojho života. Na varenie s Big green Egg máte totiž celý život! 

Ďalšie príslušenstvo z ponuky Big Green Egg.

Nech Vám to varí!
Podobné produkty
Podobné články
Zanechajte nám Váš názor
Zanechajte odpoveď

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa