×

EGG GENIUS - regulátor teploty

Automatický regulátor teploty EGG GENIUS je technické zariadenie, ktoré udržuje nastavenú konštantnú teplotu vrátane jej monitorovania počas varenia jedál v zelenom vajíčku Big Green Egg a odosiela informácie o priebehu varenia priamo do vášho smartfónu alebo tabletu.  Týmto spôsobom si môžete vychutnať sledovanie dlhej nízko teplotnej prípravy chutných jedál v prostredí tepla domova, zatiaľ čo sa ingrediencie pomaly varia vo vajíčku pri nastavenej teplote počas dlhých hodín a to nielen chladných zimných dní.

Čítajte viacZobraziť menej
343,20 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
121059
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Automatický regulátor teploty EGG GENIUS je technické zariadenie, ktoré udržuje nastavenú konštantnú teplotu vrátane jej monitorovania počas varenia jedál v zelenom vajíčku Big Green Egg a odosiela informácie o priebehu varenia priamo do vášho smartfónu alebo tabletu. Týmto spôsobom si môžete vychutnať sledovanie dlhej nízko teplotnej prípravy chutných jedál v prostredí tepla domova, zatiaľ čo sa ingrediencie pomaly varia vo vajíčku pri nastavenej teplote počas dlhých hodín a to nielen chladných zimných dní. EGG GENIUS zaisťuje vždy dostatočný prietok vzduchu, ktorý vám umožní pokračovať vo varení pri konštantnej teplote.

Skvelé recenzie EGG GENIUS nás tešia aj keď sa nám od pýchy červenajú líčka. Ale férovo musíme uviesť, že náš regulátor teploty si viac ako len plní svoju povesť. Ak je teplota v EGG príliš vysoká alebo príliš nízka, dostanete upozornenie. To isté platí, keď si sadnete k jedlu, výsledok vás nesklame. Môžete dokonca nahliadnuť do štatistík svojich predchádzajúcich EGG varení. EGG GENIUS sa samozrejme ľahko inštaluje a aplikáciu si môžete stiahnuť z App Store alebo Google Play Store len pár kliknutiami. A kto získa pochvalu za dokonalý výsledok? Ty!

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
121059
Recenzie
Žiadne názory
Produkty v rovnakej kategórii (6 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa