×

Digitálny vpichovací teplomer

Teplomer je nevyhnutným nástrojom pre každého kuchára. Digitálny teplomer pre meranie teploty v jadre vždy pomôže určiť, či už je čas na servírovanie perfektne uvareného mäsa alebo hydiny. Je malý a je dodávaný s ochranným puzdrom, takže sa ľahko zmestí do vrecka (napríklad do zástery). Teplota jadra sa objaví na displeji počas 5-6 sekúnd (v ° F a ° C). Po dosiahnutí požadovanej teploty pípne.

Čítajte viacZobraziť menej
48,00 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
120793
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Chcete mať pekne doružova urobené jahňacie alebo medium-rare prepečený steak? Digitálny teplomer pre meranie teploty v jadre vždy pomôže určiť, či už je čas na servírovanie perfektne uvareného mäsa alebo hydiny. Je malý a je dodávaný s ochranným puzdrom, takže sa ľahko zmestí do vrecka (napríklad do zástery). Teplota jadra sa objaví na displeji počas 5-6 sekúnd (v ° F a ° C). Po dosiahnutí požadovanej teploty pípne.

Samozrejme, môžete piecť mäso aj od oka. Ale prečo by ste si to celé neuľahčili s týmto digitálnym teplomerom? Nestrávite predsa celý deň pečením päťkilovej morky, ktorá bude nakoniec napoly surová. Práve preto teplomeru Quick Read Digital Pocket Thermometer dôverujú aj šéfkuchári.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
120793
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (6 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa