rýchly vpichovací teplomer s rúčkou
  • rýchly vpichovací teplomer s rúčkou
  • Vpichovací teplomer s rúčkou

Digitálny vpichovací teplomer

46,50 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Teplomer je nevyhnutným nástrojom pre každého kuchára. Digitálny teplomer pre meranie teploty v jadre vždy pomôže určiť, či už je čas na servírovanie perfektne uvareného mäsa alebo hydiny. Je malý a je dodávaný s ochranným puzdrom, takže sa ľahko zmestí do vrecka (napríklad do zástery). Teplota jadra sa objaví na displeji počas 5-6 sekúnd (v ° F a ° C). Po dosiahnutí požadovanej teploty pípne.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Chcete mať pekne doružova urobené jahňacie alebo medium-rare prepečený steak? Digitálny teplomer pre meranie teploty v jadre vždy pomôže určiť, či už je čas na servírovanie perfektne uvareného mäsa alebo hydiny. Je malý a je dodávaný s ochranným puzdrom, takže sa ľahko zmestí do vrecka (napríklad do zástery). Teplota jadra sa objaví na displeji počas 5-6 sekúnd (v ° F a ° C). Po dosiahnutí požadovanej teploty pípne.

Samozrejme, môžete piecť mäso aj od oka. Ale prečo by ste si to celé neuľahčili s týmto digitálnym teplomerom? Nestrávite predsa celý deň pečením päťkilovej morky, ktorá bude nakoniec napoly surová. Práve preto teplomeru Quick Read Digital Pocket Thermometer dôverujú aj šéfkuchári.

120793
18 ks.

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".