×

Big Green Egg MEDIUM

Big Green Egg Medium je dostatočne kompaktný, takže sa zmestí do malej mestskej záhrady, na terasu alebo na balkón. Je však dostatočne veľký na to, aby ste na ňom mohli grilovať, dusiť alebo piecť pre 6 až 8 ľudí. Technické údaje M: priemer roštu 38 cm, várna plocha 1140 cm2, váha 45 kg.

Nakoľko je keramika vylúčená dopravnou spoločnosťou z prepravy,tieto produkty nezasielame kuriérom!!!

Čítajte viacZobraziť menej
1 404,00 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
117625
Obľúbené4
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Big Green Egg Medium je dostatočne kompaktný, takže sa zmestí do malej mestskej záhrady, na terasu alebo na balkón. Je však dostatočne veľký na to, aby ste na ňom mohli grilovať, dusiť alebo piecť pre 4 až 6 ľudí. S modelom Medium vo vašej záhrade si vždy nájdete dôvod na to, aby ste pozvali rodinu alebo priateľov na spoločné posedenie s lahodným jedlom. Preto patrí tento EGG medzi naše najobľúbenejšie modely.

Či už plánujete pomalé nízkoteplotné varenie, grilovanie, alebo smaženie, na Medium sa vám zmestí 4 až 6 kg mäsa. A aby sme nezabudli, Medium je dokonalou voľbou, ak sa chystáte vyskúšať náš obľúbený recept na prípravu kuraťa na pive. Je tým pravým pomocníkom aj pri príprave jedinečných pokrmov vrátane čerstvých rýb, mäkkýšov a zeleniny. Pomocou convEGGtoru a kameňa na pečenie môžete Big Green Egg Medium v okamihu premeniť na pec na pizzu, v ktorej môžete upiecť tie najlepšie pizze, aké ste kedy ochutnali. Volá sa síce Medium, od priemerného výrobku má však veľmi ďaleko!

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
117625

Tabuľka vlastností

Priemer
Ø 38 cm
Plocha na varenie
1440 cm²
Hmotnosť
51 kg
Výška
72 cm
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (5 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa