Big Green Egg Medium
  • Big Green Egg Medium
  • Big Green Egg Medium
  • Big Green Egg Medium v mobilnom podvozku

Big Green Egg MEDIUM

1 170,00 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Big Green Egg Medium je dostatočne kompaktný, takže sa zmestí do malej mestskej záhrady, na terasu alebo na balkón. Je však dostatočne veľký na to, aby ste na ňom mohli grilovať, dusiť alebo piecť pre 6 až 8 ľudí. Technické údaje M: priemer roštu 38 cm, várna plocha 1140 cm2, váha 45 kg.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Big Green Egg Medium je dostatočne kompaktný, takže sa zmestí do malej mestskej záhrady, na terasu alebo na balkón. Je však dostatočne veľký na to, aby ste na ňom mohli grilovať, dusiť alebo piecť pre 6 až 8 ľudí. S modelom Medium vo vašej záhrade si vždy nájdete dôvod na to, aby ste pozvali rodinu alebo priateľov na spoločné posedenie s lahodným jedlom. Preto patrí tento EGG medzi naše najobľúbenejšie modely.

Či už plánujete pomalé nízkoteplotné varenie, grilovanie, alebo smaženie, na Medium sa vám zmestí 4 až 6 kg mäsa. A aby sme nezabudli, Medium je dokonalou voľbou, ak sa chystáte vyskúšať náš obľúbený recept na prípravu kuraťa na pive. Je tým pravým pomocníkom aj pri príprave jedinečných pokrmov vrátane čerstvých rýb, mäkkýšov a zeleniny. Pomocou convEGGtoru a kameňa na pečenie môžete Big Green Egg Medium v okamihu premeniť na pec na pizzu, v ktorej môžete upiecť tie najlepšie pizze, aké ste kedy ochutnali. Volá sa síce Medium, od priemerného výrobku má však veľmi ďaleko!

117625

Tabuľka vlastností

PRIEMER
Ø 38 cm
PLOCHA NA VARENIE
1440 cm²
HMOTNOSŤ
51 kg
VÝŠKA
72 cm

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".