×

Špízové ihly flexibilné 2 ks set FireWire®

FireWire® flexibilné, nerezové, špízové ihly / set 2 ks. Tento set flexibilných špízových ihlíc spraví vaše grilovanie jednoduchším, bezpečnejším a zábavnejším! Každá ihlica obsahuje hrot a zapečatené pútko. Jednoducho a pohodlne zatočíte kúsky mäsa, rýb a zeleniny bez toho, aby sa vám zošmykli a zároveň ich môžete stočiť a vložiť do marinády. Vďaka ohybnosti sú tieto ihlice veľmi praktické, pretože ich môžete umiestniť na rošt akýmkoľvek spôsobom ako vám to vyhovuje.

Čítajte viacZobraziť menej
42,00 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
201348
Obľúbené1
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Tento set flexibilných špízových ihlíc spraví vaše grilovanie jednoduchším, bezpečnejším a zábavnejším! Každá ihlica obsahuje hrot a zapečatené pútko. Jednoducho a pohodlne zatočíte kúsky mäsa, rýb a zeleniny bez toho, aby sa vám zošmykli a zároveň ich môžete stočiť a vložiť do marinády. Vďaka ohybnosti sú tieto ihlice veľmi praktické, pretože ich môžete umiestniť na rošt akýmkoľvek spôsobom ako vám to vyhovuje.

Nerezový flexibilný špíz je dlhý 50 cm. Je ideálny na použitie na smaltovanom rošte. Postupným napichávaním kúskou zeleniny, mäsa alebo rýb si môžte vytvoriť dokonalý "šašlík", alebo super veľký "satay"! Alebo len tak si na ňom pripraviť grilovanú zeleninku, ako prílohu k pripravovanému jedlu.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
201348
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa