Špízy bambusové set 25 ks s logom Big Green Egg
  • Špízy bambusové set 25 ks s logom Big Green Egg
  • Špízy bambusové set 25 ks s logom Big Green Egg
  • Špízy bambusové set 25 ks s logom Big Green Egg

Špízy bambusové set 25 ks s logom Big Green Egg

4,80 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

25 cm dlhé bambusové špízové špajdle s logom Big Green Egg. Je kebab, saté alebo yakitori pravidelným menu na vašom Big Green Egg? Servírujte mäsové, rybie, zeleninové alebo ovocné špízy výnimočne štýlovo na týchto ihliciach. Bambus je ekologický materiál, takže je šetrný k životnému prostrediu. Na dosiahnutie najlepšieho výsledku grilovania najprv ihlice namočte na 30 minút do studenej vody.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Je kebab, saté alebo yakitori pravidelným menu na vašom Big Green Egg? Servírujte mäsové, rybie, zeleninové alebo ovocné špízy výnimočne štýlovo na týchto ihliciach. Bambus je ekologický materiál, takže je šetrný k životnému prostrediu. Na dosiahnutie najlepšieho výsledku grilovania najprv ihlice namočte na 30 minút do studenej vody.

Pri príprave špízov môžete zapojiť všetku svoju kreativitu. Pripravte napríklad plážový variant s krevetami a hovädzinou alebo taliansky špíz s cherry rajčinami, mozzarellou a šunkou serrano. A čo by ste povedali na šťavnaté špízy pre deti s ananásom, jahodami a cukríkmi marshmallow? Alebo ešte lepšie: spravte si ich proste všetky! V jednom balení je 25 ihlíc Bamboo Skewers dlhých 25 cm.

117465
32 ks.

Tabuľka vlastností

MATERIÁL
BAMBUS

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".