Magnetická flexi LED baterka - svetlo
  • Magnetická flexi LED baterka - svetlo
  • Magnetická flexi LED baterka - svetlo

Magnetická flexi LED baterka nová

31,20 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Počas dlhých večerov a neskorých gril party vám táto magnetická LED baterka dobre poslúži. Praktická LED
baterka je vybavená s ohybným krkom a veľmi silným magnetom na jej konci. Vďaka tomu ju rýchlo a ľahko
pripevníme k akémukoľvek kovovému komponentu. Rovnako ju môžete omotať okolo klieští a posvietiť si tak v úplnej tme na akýkoľvek povrch.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Aj počas tmy budete dobre vidieť! Nová baterka je ideálnym flexibilným pomocníkom na osvetlenie grilovacej plochy. Baterka svieti presne tam, kam potrebujete. Vďaka flexibilnému ohybnému krku baterky s veľmi silnou magnetickou základňou si svetlo namierime presne tam, kam budete potrebovať. Zároveň baterka je vybavená montážnou konzolkou, ktorú si pripevníte na miesto podľa vášho výberu alebo si ju ľahko namontujete na obruč základne zeleného vajíčka. A potom už len stačí zasvietiť!

Stmieva sa? Nevadí, vďaka baterke môžete pokračovať v grilovaní aj v tme. Svietidlo baterky vytvára silný lúč svetla, ktorý vám umožní starostlivo skontrolovať priebeh varenia prípadne v ňom pokračovať. Tento flexibilný typ sa dodáva s batériami a magnetickou základňou. Prekladanie baterky z miesta na miesto je ľahké a jednoduché, stačí len nájsť kovový podklad alebo novú základňu. Prípadne potrebuje osvetliť druhú stranu! Žiadny problém, stačí baterku len ohnúť a svietite kde treba… perfektné!

Magnetická flexi LED baterka - svetlo

122940

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".