Liatinová rajnica na omáčky so štetcom Big Green Egg
  • Liatinová rajnica na omáčky so štetcom Big Green Egg
  • Liatinová rajnica na omáčky so štetcom Big Green Egg
  • Liatinová rajnica na omáčky so štetcom Big Green Egg

Rajnica liatinová so štetcom

45,00 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Rajnica liatinová na omáčky, parádny hrnček ideálny na roztopenie masla alebo ohriatie omáčky na mäso. Omáčky, marinády alebo roztopené maslo zohrejete vďaka omáčkovej rajnici na rošte Big Green Egg rýchlo a jednoducho. Silikónový štetec vám presne padne do ruky, takže na obrus vám už nič nekvapne. Chcete rajnicu vložiť do svojho EGG? Žiadny problém, len nezabudnite vybrať štetec! :)

Liatinová rajnica sa zmestí do modelov Big Green Egg 2XL, XL, L, M, S a MX.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Omáčky, marinády alebo roztopené maslo zohrejete vďaka omáčkovej rajnici (Cast Iron Sauce Pot with Basting Brush) na rošte Big Green Egg rýchlo a jednoducho. Silikónový štetec vám presne padne do ruky, takže na obrus vám už nič nekvapne. Chcete rajnicu vložiť do svojho EGG? Predtým z neho ale vyberte štetec.

Roztopené maslo na varenej kukurici, medová marináda na kurča alebo jablková omáčka na bravčové: omáčkový hrniec Cast Iron Sauce Pot so štetcom Basting Brush je na to ako stvorený. Keďže dobre drží teplo, bude omáčkový hrniec na stole teplý ešte veľmi dlho. Štetec Basting Bush je vyrobený zo silikónu, a preto ho môžete používať naozaj dlho.

Liatinová rajnica na omáčky

117663
9 ks.

Tabuľka vlastností

PRIEMER
12 cm
MATERIÁL
LIATINA

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".