×

Rošt vertikálne sedátko na kura

Sedátko pre kurča je vyrobené z kvalitného roštu z nehrdzavejúcej ocele pre pohodlné, vertikálne osadenie kurčaťa a jeho ideálne opečenie z každej strany do chrumkava.

Položte čierneho kohúta alebo bresskú sliepku v Big Green Egg na čestné miesto na roštové sedátko. S vertikálnym roštom z nehrdzavejúcej ocele je kurča alebo morka na držiaku uchytená vertikálne, takže sa „podlieva“ vlastným tukom. Vďaka tomu je mäso vo vnútri neuveriteľne šťavnaté, zatiaľ čo zvonka má lahodne chrumkavú kožu. Úžasne lahodné, treba vyskúšať, "je to kurátko na parádu!".

Čítajte viacZobraziť menej
27,90 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
117458
Obľúbené1
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis
Pomocou vertikálneho nerezového ražňa tzv. roštového sedátka  dokonale upečiete celé kura, kačicu alebo morku. Vertikálna 
pozícia zabezpečí, aby bolo mäso šťavnaté a to z dôvodu, že sa pečie na vlastnom tuku, ktorý po ňom steká. To zlepšuje jeho chuť a robí kožu chrumkavou a lahodnou.
Odporúčame umiestniť vertikálny ražeň na okrúhly pekáčik (9R), aby ste zabránili kvapkaniu tuku priamo na rozpálené uhlie. Sedátko je dostupné v dvoch verziách. Vertikálny roštový
ražeň na kura sa môže použiť na grilovanie v modeloch Small a väčších, pričom vertikálny roštový ražeň na morku sa môže použiť v len modeloch Medium a väčších.

Špecifikácia:
- je možné použiť s okrúhlym pekáčom
- vhodné pre modely S, M, L, XL a 2XL
- môžete umývať aj v umývačke riadu
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
117458

Tabuľka vlastností

Materiál
ANTIKOR
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa