Rošt vertikálne sedátko na kura

27,30 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Sedátko pre kurča je vyrobené z kvalitného roštu z nehrdzavejúcej ocele pre pohodlné, vertikálne osadenie kurčaťa a jeho ideálne opečenie z každej strany do chrumkava.

Položte čierneho kohúta alebo bresskú sliepku v Big Green Egg na čestné miesto na roštové sedátko. S vertikálnym roštom z nehrdzavejúcej ocele je kurča alebo morka na držiaku uchytená vertikálne, takže sa „podlieva“ vlastným tukom. Vďaka tomu je mäso vo vnútri neuveriteľne šťavnaté, zatiaľ čo zvonka má lahodne chrumkavú kožu. Úžasne lahodné, treba vyskúšať, "je to kurátko na parádu!".

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Pomocou vertikálneho nerezového ražňa tzv. roštového sedátka  dokonale upečiete celé kura, kačicu alebo morku. Vertikálna 
pozícia zabezpečí, aby bolo mäso šťavnaté a to z dôvodu, že sa pečie na vlastnom tuku, ktorý po ňom steká. To zlepšuje jeho chuť a robí kožu chrumkavou a lahodnou.
Odporúčame umiestniť vertikálny ražeň na okrúhly pekáčik (9R), aby ste zabránili kvapkaniu tuku priamo na rozpálené uhlie. Sedátko je dostupné v dvoch verziách. Vertikálny roštový
ražeň na kura sa môže použiť na grilovanie v modeloch Small a väčších, pričom vertikálny roštový ražeň na morku sa môže použiť v len modeloch Medium a väčších.

Špecifikácia:
- je možné použiť s okrúhlym pekáčom
- vhodné pre modely S, M, L, XL a 2XL
- môžete umývať aj v umývačke riadu
117458
5 ks.

Tabuľka vlastností

MATERIÁL
ANTIKOR

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".