×

Platňa liatinová Plancha S Ø 26 cm

Aj Vám občas pomedzi rošt popadajú nejaké suroviny ? Tak sa Vám do zbierky isto zíde naša väčšia liatinová platňa griddle o priemere 26 cm. Aj vám občas pomedzi rošt popadajú nejaké suroviny? Tak sa vám do zbierky isto zíde naša platňa. Na tejto liatinovej platni ugrilujete lahodné menšie jedlá na rebrovanej strane a na hladkej strane spravíte palacinky alebo volské oká.

Čítajte viacZobraziť menej
119,70 € (s DPH)
Dodanie do 2-4 dní
Oskenujte QR kód a otvorte stránku v mobile.
Kód:
120137
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Na tejto liatinovej platni ugrilujete lahodné menšie jedlá na rebrovanej strane a na hladkej strane spravíte palacinky alebo volské oká.

Aj vám občas pomedzi rošt popadajú nejaké suroviny? Tak sa vám do zbierky isto zíde naša platňa. Na tejto liatinovej platni ugrilujete lahodné menšie jedlá na rebrovanej strane a na hladkej strane spravíte palacinky alebo volské oká.

Chcete mäso sprudka orestovať, aby si uchovalo všetku lahodnú šťavu? Potom je pre vás platňa dokonalou pomôckou pri varení pod holým nebom. Okrem toho je ideálna aj na prípravu morského vlka pečeného na koži alebo pstruha v bylinkovej kruste. Prípadne restovanej zeleniny či opekanej slaninky. Na tejto platni totiž všetko pripravíte rýchlo, jednoducho a až návykovo chutne. Platňa liatinová Griddle Ø 26 cm.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
120137

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
2XLARGE
LARGE
MEDIUM
MINIMAX
SMALL
XLARGE
Priemer
Ø 26 cm
Materiál
LIATINA
Recenzie
Žiadne názory
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa