Platňa liatinová Griddle Ø 35 cm
  • Platňa liatinová Griddle Ø 35 cm
  • Platňa liatinová Griddle Ø 35 cm
  • Platňa liatinová Griddle Ø 35 cm
  • Platňa liatinová Griddle Ø 35 cm

Platňa liatinová Plancha S Ø 26 cm

68,10 €
s DPH Dodanie do 30-45 dní
Množstvo

Aj Vám občas pomedzi rošt popadajú nejaké suroviny ? Tak sa Vám do zbierky isto zíde naša väčšia liatinová platňa griddle o priemere 26 cm. Aj vám občas pomedzi rošt popadajú nejaké suroviny? Tak sa vám do zbierky isto zíde naša platňa. Na tejto liatinovej platni ugrilujete lahodné menšie jedlá na rebrovanej strane a na hladkej strane spravíte palacinky alebo volské oká.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Na tejto liatinovej platni ugrilujete lahodné menšie jedlá na rebrovanej strane a na hladkej strane spravíte palacinky alebo volské oká.

Aj vám občas pomedzi rošt popadajú nejaké suroviny? Tak sa vám do zbierky isto zíde naša platňa. Na tejto liatinovej platni ugrilujete lahodné menšie jedlá na rebrovanej strane a na hladkej strane spravíte palacinky alebo volské oká.

Chcete mäso sprudka orestovať, aby si uchovalo všetku lahodnú šťavu? Potom je pre vás platňa dokonalou pomôckou pri varení pod holým nebom. Okrem toho je ideálna aj na prípravu morského vlka pečeného na koži alebo pstruha v bylinkovej kruste. Prípadne restovanej zeleniny či opekanej slaninky. Na tejto platni totiž všetko pripravíte rýchlo, jednoducho a až návykovo chutne. Platňa liatinová Griddle Ø 26 cm.

120137

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
SMALL
Veľkosť modelu
LARGE
Veľkosť modelu
MINIMAX
Veľkosť modelu
MEDIUM
Veľkosť modelu
XLARGE
Veľkosť modelu
2XLARGE
PRIEMER
Ø 26 cm
MATERIÁL
LIATINA

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".