Big Green Egg 2XLarge
  • Big Green Egg 2XLarge
  • Big Green Egg 2XLarge

Big Green Egg 2XLARGE

4 044,00 €
s DPH Dodanie do 2-4 dní
Množstvo

Veľký, väčší, najväčší. Big Green Egg 2XL je najväčší člen rodiny Big Green Egg a najväčšie „kamado“ dostupné na trhu. Všetky aspekty tohto modelu sú veľmi pôsobivé: jeho váha (170 kg), veľkosť, výška (1 meter bez mobilného podvozku EGG Nest) aj varná plocha (viac než 0,4 m2). Technické údaje 2XL: priemer roštu 74 cm, várna plocha 4335 cm2, váha 192 kg.

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru do 48 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Veľký, väčší, najväčší. Big Green Egg 2XL je najväčší člen rodiny Big Green Egg a najväčšie „kamado“ dostupné na trhu. Všetky aspekty tohto modelu sú veľmi pôsobivé: jeho váha (170 kg), veľkosť, výška (1 meter bez mobilného podvozku EGG Nest) aj varná plocha (viac než 0,4 m2). 2XL je po všetkých stránkach veľkým lákadlom a jeho výkon zodpovedá očakávaniam. Ak k nemu pridáte mobilný podvozok (EGG Nest) a držiak mobilného podvozku (Nest Handler), môžete model 2XL ľahko presúvať z jedného miesta na druhé. Okrem toho je tento model EGG vybavený praktickým pružinovým mechanizmom, ktorý umožňuje jeho ľahké otváranie.

Rovnako ako jeho malí bratia, aj model 2XL ponúka obrovskú škálu techník prípravy jedla, ako je grilovanie, pečenie, varenie, dusenie, údenie a pomalé nízkoteplotné varenie. Ak máte reštauráciu, poskytujete stravovacie služby alebo len máte veľa priateľov, je model Big Green Egg 2XL pre vás ako stvorený. Je to obor, pokiaľ ide o veľkosť a kulinárske možnosti, zároveň sa však vyznačuje jednoduchosťou.

2XL

120939
1 ks.

Tabuľka vlastností

Veľkosť modelu
2XLARGE
PRIEMER
Ø 74 cm
PLOCHA NA VARENIE
4335 cm²
HMOTNOSŤ
192 kg
VÝŠKA
100 cm

Špecifické referencie

Obsah záložky môžete upravovať v module "[ES] Vlastné záložky".