Archív článkov August, 2021

Kuracie špízy „Yakitori” s japonskou omáčkou teriyaki

306 2 roky pred
Obľúbené
Špízy Yakitori sú grilované kuracie špízy. Kuracie mäso nemusíte vopred marinovať. Špízy stačí potrieť domácou teriyaki omáčkou a položiť do vajíčka Big Green Egg. Ľahké na prípravu a chutné zároveň!

Chcete vedieť, čo z príslušenstva Big Green Egg by Vám rozhodne nemalo chýbať?

354 2 roky pred
Obľúbené
Pátrate po vhodných doplnkoch a príslušentve v ponukách Big Green Egg? Dovoľte, aby sme vás navigovali a upriamili vašu pozornosť na užitočné informácie o tom, ktoré naše naše doplnky sú tie pravé.

Restované rezance s kráľovskými krevetami

124 2 roky pred
Obľúbené
Radi smažíte a pražíte vo svojom zelenom vajíčku Big Green Egg? So špeciálne navrhnutým wokom je to prechádzka v parku! Ideálne príslušenstvo, ak si chcete rýchlo pripraviť kompletné jedlo.

Jablkové bomby plnené syrom Brie

239 2 roky pred
Obľúbené
Plánujete vo svojom vajíčku Big Green Egg pripraviť vzrušujúci a lahodný dezert? Potom sú naše jablkové bomby plnené syrom brie skutočne tou pravou „bombou”!

Steak „Entrecôte” z teľacej vysokej roštenky

163 2 roky pred
Obľúbené
Už ste niekedy ochutnali pravé „entrecote”? Teľacina je svojou konzistenciou oproti hovädziemu mäsu bledšia, jemnejšia a chutí fantasticky, obzvlášť ak ju pripravíte na zelenom vajíčku Big Green Egg.

Údený filet z tresky

180 2 roky pred
Obľúbené
Údený losos či treska sú neuveriteľne populárne takmer po celom svete. Z morských rýb sa na údenie hodia aj kambala či kranas. Dnes pripravíme údenú tresku a to na našom multifunkčnom kamado.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa